Důležitý den v Margitově životě: Je mi líto, že se toho Hanka nedožila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Důležitý den v Margitově životě: Je mi líto, že se toho Hanka nedožila

Zdrcený Margita na manželčině pohřbu
Zdrcený Margita na manželčině pohřbu (CNC_Marek Pátek, David Kudrát, Martin Hykl)

Uběhl již téměř měsíc od nečekaného skonu zpěvačky Hany Zagorové (✝75). Vdovec Štefan Margita (66) stále truchlí, zároveň se ale snaží smutek zmírnit veselejšími vzpomínkami. Své oblíbené okamžiky, jež s Hankou za třicet let manželství prožil, sdílí s fanoušky na instagramovém profilu.

Na instagramu Štefana Margity se to jen hemží krásnými snímky milované Haničky, na kterou neustále vzpomíná. Ačkoli mu velice chybí, snaží se zaměřit hlavně na to dobré. Dozajista mu pomáhají i reakce příznivců, jež zůstávají v těžkých časech zpěvákovou oporou. Nově na svém Instagramu operní pěvec sdílel video ze svatby blízkého kolegy Michala Kindla a jeho manželky Barbory.

„Drahá Barunko, milý Michale a nádherná Adelinko. Dnes je to přesně rok, co jsme s Hankou byli svědky a kmotry na vaší svatbě. Oběma vám ze srdce přeju k vašemu výročí všechno dobré, a ať se máte pořád tak rádi. Je mi moc líto, že se toho Hanka nedožila. Měla vás moc ráda. Dávejte na sebe pozor! Váš Štefan,“ napsal k videu.

Na záznamu ze svatebního dne jsou nejen záběry novomanželů, ale i dojatých hostů, mezi nimiž byli i Štefan a Hanka, jejíž zpěv ozdobil druhou polovinu videa. Příspěvek se dočkal mnoha láskyplných reakcí od fanoušků, kteří na zpěvačku též rádi vzpomínají.

Zagorová by slavila narozeniny: Margita na hřbitově, vzpomínal i Vágner

Video se připravuje ...Přečtěte si
ella
24. 9. 2022 • 10:25

, to už je od něho vlezlost!

picoda
24. 9. 2022 • 00:34

Uživatel_5357732
22. 9. 2022 • 21:25

On se chová jako blázen. Ona měla svůj věk , celoživotně byla nemocná, tak ať vzpomíná , ale nemusí k tomu pořád volat média. Dopisy mají být soukromé!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.