Sakra drahý průšvih Hanychové a Soukupa: TOHLE MUSÍ BOLET! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Sakra drahý průšvih Hanychové a Soukupa: TOHLE MUSÍ BOLET!

Soukromé fotky Agáty a Jakuba během porodu Mii
Soukromé fotky Agáty a Jakuba během porodu Mii (instagram.com)

Pořad, který měl být vlajkovou lodí TV Barrandov, Agáta Jaromíra Soukupa, přichází o publikum. Počáteční sledovanost je tatam, pořad zaznamenal razantní propad zájmu. Čísla jsou na desetině své původní hodnoty!

Nový pořad Jaromíra Soukupa (53) a jeho těhotné partnerky Agáty (37) má první porodní bolesti! Z 51 tisíc diváků, kteří s napětím a očekáváním sledovali první díl, se čísla po druhém týdnu sledování drží někde okolo 4 až 6 tisíc za díl. Informoval o tom web eXtra.cz, který parafrázoval výsledky serveru Mediaguru.

Soukromí mediálně sledovaného páru, kde se probírají a upřímně komentují i ožehavá témata, jako je například nevěra, už tolik netáhne, zařadil se do běžně zajetých kolejí sledovanosti ostatních pořadů mediálního magnáta. 

Zamilovaná Agáta Hanychová: Z nové lásky jsem nadšená! Co říká o Soukupovi?

Video se připravuje ...

Pořad naráží na problémy od počátku. Ještě před jeho velkolepou premiérou musela Agáta řešit krádež profilu. „Holčičky moje, ty, co jste nás sledovaly na Instagramu Agáta Jaromíra Soukupa, tak se stala ta věc, že nám ho někdo ukradl,“ informovala tenkrát. 

Podnikavý pár to ale rozhodně nevzdá. Možná je již v přípravách další šleha, o které ještě nevíme. Že by zachránil sledovanost přímák ve stylu Porod Agáty Jaromíra Soukupa?

Agáta Jaromíra Soukupa: Vysílat budeme, dokud budeme spolu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
dadulka111
25. 9. 2022 • 20:04

Vydržte, už se natáčí a plánují nové pořady: Těhotenství Jaromíra Soukupa, Porodní bolesti Jaromíra Soukupa, Kojení Jaromíra Soukupa, Přebalování Jaromíra Soukupa a další určitě přibudou

Dianthos
24. 9. 2022 • 12:47

Měli natočit více dílů "do zdi". Jsou křečovití a málo sehraní. Agáta dominuje, Jaromír není schopen se souvisle vyjadřovat. A jejich komunikace je nudná.
Zajímavější byl díl s hostem Novotným, kdy to nebylo o nich dvou. Novotný šílený drmola, ale oni dva byli díky tomu uvolněnější. S Karlosem opět Soukup v křeči.
Na těch dvou prostě není vidět, že by byli sehraní. Agáta si jede svou linii superhrdinky, která nosí v tom vztahu kalhoty a Jaromír je z toho rozpačitý, jako zaskočený událostmi.
Na to není příjemné se dívat. Ty hosty si měli zvát hned od počátku, než odradili diváky.
Jinak nejlepší na tom je Jaromírovo vaření.

Rostislav Bradáček
23. 9. 2022 • 11:59

Ja bych ji treba nalozil, je to slusna MILFka
Poslouchat se sice neda, ale diky tomu, ze by nemela ani chvili pusu prazdnou by to ani nehrozilo.

Rostislav Bradáček
23. 9. 2022 • 11:57

Ano, hloupost evidentne nekdy boli

Marta Kubíková
23. 9. 2022 • 09:43

A co čekali? Každý normální a soudný člověk se na to opravdu dívat nebude, ty jejich šarády nikoho nezajímají. Snad jen pár ubohých pipin, které chtějí načerpat inspiraci, jak se zviditelnit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.