Bohdalová odletěla na covidem zamořenou Krétu: Hazarduje se zdravím? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 5. října 2022

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Bohdalová odletěla na covidem zamořenou Krétu: Hazarduje se zdravím?

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová (Blesk:foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek)

Ta je ale odvážná! Jiřina Bohdalová (91) si v minulých dnech zatančila na karlovarském festivalu a odletěla na dovolenou na Krétu. Ano, na řecký ostrov, který drtí další vlna covidu. Herečka se ale podle svých slov nebojí.

Bohdalová je třikrát očkovaná a podle všeho ještě světovou nemoc číslo jedna neměla. „Covid, necovid, prostě na Krétu letím, těším se tam,“ řekla Aha! před cestou. „Jedu ke Karlu Vágnerovi. Bylo toho teď moc a potřebuju nabrat energii a odpočinout si,“ dodala herečka, kterou ale poprvé po letech nedoprovází k moři její kamarád Lubomír Focko (68), toho času kvůli kauze zmanipulovaných zakázek Správy úložišť radioaktivních odpadů sedící ve vazbě.

Jiřina Bohdalová vyvedla ve Varech vnuky: Čeká je velká cesta!

Video se připravuje ...

Mnozí z turistů si teď ale právě z Kréty vozí domů nevítaný suvenýr v podobě koronaviru. „Já se nebudu pohybovat někde v davech lidí, nemám strach,“ doplnila filmová a divadelní legenda, jež si před odletem na ostrov doléčila poraněné zápěstí, s nímž přicestovala na karlovarský festival. Co se jí přesně stalo, ale nechce říci.

Trojnásobný nárůst

Minulý víkend ohlásilo Řecko za 24 hodin 11 700 nakažených koronavirem, což je téměř trojnásobný nárůst proti předchozímu týdnu.

2000 nových případů 

České laboratoře odhalily v pondělí 2031 nových případů covidu. Poprvé od dubna tak překonal počet nakažených za den dvoutisícovou hranici. Na sto tisíc obyvatel připadá za posledních sedm dní 64 nakažených, takzvané incidenční číslo je tak nejvyšší od první poloviny května. Nejhorší je situace v Praze, nejméně nemocných hlásí Olomoucký kraj. V nemocnici nyní leží 305 lidí s covidem, o život bojuje 12 z nich.

Vnuk Bohdalové (91) otevřeně: Pravda o babičce Jiřině! Co jí utajil?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.