Patrasová jde do sebe? Překvapivý zvrat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Patrasová jde do sebe? Překvapivý zvrat!

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová (Foto Aha! – Karel Kopáč)

Tak to vypadá, že Dáda Patrasová (66) chytla nový vítr do plachet! Po veřejné ostudě, kdy se zviditelňovala zejména svými problémy s alkoholem, překvapila vzezřením pravé dámy. Co ta změna? 

Možná, že už Dádu nebavilo, že její problémy s pitím řeší celá republika, stává se terčem nejapných vtípků a rodina, včetně zklamaného Slováčka (79), se od ní zase začala distancovat. V každém případě - výsledek stojí za to!

Koronavirus sílí! Další země vstoupí do NATO a Bubílková si vystřelila z Dády. Jak reagovala?

Video se připravuje ...

Na posledním příspěvku je z ní totiž úplně jiná žena. Otoky v obličeji způsobené nadměrným užíváním alkoholu jsou pryč, herečka a zpěvačka je viditelně vyhlazenější, štíhlejší a navíc jí zdobí nový účes od jejího dvorního kadeřníka! „Strašně moc dekuju úžasnému @vlasyhrabal, jak skvěle se o mě stará. Dnes jsme zkoušeli keratin a jsem nadšená,“ stojí pod příspěvkem, kde jí to neskutečně sekne!

Není to ale poprvé, co Dáda z kadeřnického křesla Jiřího Hrabala vstala o 30 let mladší. Doufejme jen, že tentokrát za tím není 10 filtrů, ale že jde Patrasová skutečně do sebe!

Svědci o dovolené Felixe a Dády: Pila a byla agresivní! Zelenskyj k Česku a razie v Praze

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.