Pohroma ve vile Romana Vojtka! ZÁSAH HASIČŮ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Pohroma ve vile Romana Vojtka! ZÁSAH HASIČŮ

Roman Vojtek ukázal zatopený dům
Roman Vojtek ukázal zatopený dům (Instagram, archiv)

Českou republiku aktuálně sužují obrovská vedra a velké bouřky, které doprovázejí i silné deště. Na vlastní kůži to zažil Roman Vojtek (50) s manželkou Petrou (35), jimž taková průtrž mračen vyplavila dům i zahradu!

Herec ze seriálu Vyprávěj zveřejnil děsivé záběry, na kterých dokumentoval, jakou škodu napáchaly přívalové deště v jeho vilce v Řitce ve středních Čechách.

Mokro v ložnici

„Takže jsme měli druhé jezírko, bohužel i v domě,“ říká Roman v několikavteřinovém videu, které sdílel se svými fanoušky a sledujícími na Instagramu. Voda jim zatopila nejen zahradu, ale pronikla například až do ložnice nebo do koupelny ve výšce několika centimetrů.

Pomohli hasiči

Na dalších záběrech byly k vidění sušící se kusy nábytku a náčiní hasičů z Mníšku pod Brdy a ze Stříbrné Lhoty, kteří jim společně se sousedy přispěchali na pomoc. „Ale z nejhoršího jsme venku,“ uklidnil Vojtek všechny své příznivce. Nyní ho nepochybně čeká spousta práce, aby svůj domov, do kterého se přesunul před pár lety z rušného centra Prahy, zase uvedl do původního stavu.

Roman Vojtek s rodinou pro časopis Maminka

Video se připravuje ...

Nehoda na ledovce

Voda, v tomto případě ovšem ve zmrzlém skupenství, potrápila Romana Vojtka i před pěti lety. V únoru 2017 měl vážnou autonehodu. „Rychlost dodržuji, ale auto mám v servisu, protože jsem ho rozstřelil o svodidla. Jinak jsem skvělý řidič. K nehodě mi pomohla ledovka a paní z navigace. Na někoho to musím svést,“ vtipkoval tehdy herec.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.