Decastelo se po 13 letech rozvádí: Život není pohádka, tvrdí Eva | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Decastelo se po 13 letech rozvádí: Život není pohádka, tvrdí Eva

Eva Decastelo se rozvádí
Eva Decastelo se rozvádí (archiv Blesku)

Herečka a moderátorka Eva Decastelo (43) a její manžel, tvůrce a scenárista seriálů Slunečná nebo ZOO René Decastelo (48) se budou rozvádět. Jejich manželství, ze kterého mají děti Zuzanu (11) a Michaela (12) končí po 13 letech.

Eva, která už před časem přestala sdílet jejich společné fotografie na sociálních sítích, rozvod přiznala Blesku a následně vydala na sociálních sítích oficiální prohlášení. „Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé, a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat," dodává s tím, že více se k věci nebude vyjadřovat.

Eva Decastelo: Abych vypadala, musím si pomoci!

Video se připravuje ...

Eva, tehdy Aichmajerová, se vdávala v létě roku 2009. „Já bych si hrozně ráda zopakovala tu svojí původní svatbu s manželem, protože já jsem se vdávala prakticky v devátém měsíci a tu celou svatbu mám v mlze,“ vzpomínala na ni později Decastelo. Eva tehdy veselku tajila. Církevní obřad se konal v římsko-katolickém kostele Narození panny Marie v obci Želiv jen v nejužším kruhu rodiny a několika přátel. René už předtím ženatý byl ještě jednou, jeho první manželkou byla herečka Štěpánka Decastelo.

Eva Decastelo: Držím přísnou dietu! V čem spočívá?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.