Christová vyrazila do společnosti: KILA UŽ NEŘEŠÍ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Christová vyrazila do společnosti: KILA UŽ NEŘEŠÍ

Ivana zakrývala křivky pončem.
Ivana zakrývala křivky pončem. (Facebook)

Modeling už jednapadesátiletá Christová pověsila dávno na hřebík, teď je Ivaninou vášní kosmetika. Při nedávné konferenci na toto téma se po delší době objevila na veřejnosti, což si podle fotek užila na plné pecky.

Na akci s názvem Škola úspěchu pózovala Ivana Christová nejen s dcerou Danielou, ale i s mnoha dalšími. První československá královna rozdávala úsměvy na všechny strany a bylo vidět, že si výlet do společnosti i přes nějaké to kilo navíc užívá. Jeden se někdejší Miss nemůže divit, po kariéře modelky a všemožných dietách je ráda, že je ráda! „Jsem se sebou spokojená a už nebudu řešit, že se někomu moje kila nelíbí. Jsem šťastná,“ tvrdí aktuálně.

Ivana Christová byla na konferenci očividně ve svém živlu

První Miss Christovou po výhře vypískali! Ji ale zajímala jen jedna věc

Video se připravuje ...

„Několik let jsem si dávala dohromady imunitní systém a stravovací návyky. Kvůli tomu, že jsem jako modelka víc jak deset let nejedla, jsem prodělala několik kolapsů a operací, bolí mě klouby. Když jsem byla na vyšetření u jednoho švýcarského imunologa, divil se, že ještě žiju - všechny orgány jsem měla oslabené," okomentovala Christová drastickou dobu před časem v rozhovoru pro OnaDnes. 

Ivana Christová byla na konferenci očividně ve svém živlu

Tohle je krásná dcera Christové: Modeling nikdy! Jsem malá a stará!

Video se připravuje ...Přečtěte si
travina
29. 4. 2022 • 05:45

Beladono ... samochvála smrdí hoď sem foto, ať vidíme jaká jsi čarodějnice Samozřejmě, všichni víme, že jsi nejkrásnější, nejchytřejší a všechny znáš a u všech jsi bydlela Už jsi nám to ale dlouho nenapsala, polepši se

Uživatel_5461206
29. 4. 2022 • 00:53

Legrační je jak mají všechny z ní upřímnou radost.Chápu je to potěší.

-bello-
28. 4. 2022 • 23:36

Uživatel_5457057
-----------
jsem od přírody štíhlá a krásně rostlá.Tím se nechlubím, protože když se tak narodíte, je to pro vás samozřemé.Jím co chci, kdy chci, jak chci .Jídlo já nikdy neřeším, prostě netlou­stnu­.Chris­tová, anebo Čvančarová nejsou " silnější ", jsou tlusté. Nazývejte věci pravým jménem.
Svá kila a pot si vláčí ony, do toho mi nic není, ale aspoň ty z modelingu a šoubýzu by měly mít ponětí o tom, jak se oblíknout. Jejich vyvalená prsa , kapsy tuku na obepnutých stehnách, propocená podpaží to není nic, čím by se mohly chlubit.Prostě se ani oblíknout neumí

Uživatel_5457057
28. 4. 2022 • 14:43

Asi jste rachitická kobyla a tak proto kritizujete silnější ženy

lpitriska
28. 4. 2022 • 13:54

Lepší než ty dnešní rádoby celebrity ,většinou mají k tělu hlavu velkou jak kobyla, obrovský zuby a pak jen kosti.žíly a přifouklý kozy

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.