Poprvé o vztahu se Stropnickým: Věci se tak prostě vyvinuly, tvrdí kolegyně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Poprvé o vztahu se Stropnickým: Věci se tak prostě vyvinuly, říká kolegyně

Veronika Žilková a Martin Stropnický se rozvádějí
Veronika Žilková a Martin Stropnický se rozvádějí (archiv Blesk)

Herce Martina Stropnického (65) čeká už třetí rozvod. Před pár měsíci pustil k vodě svou ženu Veroniku Žilkovou (60), která to absolutně nečekala. Strhla se vlna podezřívání, jestli náhodou Martin Veroniku nevyměnil za mladší model. Nakonec to milence nedalo a rozhodla se promluvit.

Je jasné, že Martin Stropnický není žádný svatoušek. Svou první ženu Lucii Borovcovou (65) podvedl s herečkou Danielou Kolářovou (75). Ta byla tehdy také vdaná a to za Jiřího Ornesta (†70). Oba dva se rozvedli a skončili spolu. Jejich románek ale neměl dlouhého trvání, po roce byl konec. Daniela se k tomu rozhodla po letech konečně vyjádřit.

Humanitární katastrofa v Mariupolu. Zmutovaný Omikron v Evropě. A Žilková chystá Vzkříšení

Video se připravuje ...

„Absolutně jsem si nedělala žádné iluze, že by nám to vydrželo,“ svěřila se Daniela deníku Blesk. „Proč to potom mezi námi skončilo? Věci se tak prostě vyvinuly. Já si ale ani omylem nemyslela, že by nám to s Martinem Stropnickým vyšlo na sto procent,“ zdůraznila herečka.

Martin se poté s prosíkem vrátíl ke své bývalé manželce Lucii. „Zavolal mi, že mě zve na svoji premiéru, a dodal: »Jen jsem ti chtěl říct, že jsem zase volný,«“ vzpomíná Borovcová, která ho nakonec vzala na milost. Po patnácti letech jí pak ale znovu prchl, tentokrát za Veronikou Žilkovou.

Žilková dala dohromady umělce z Ukrajiny a vyhlásila Vzkříšení

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
22. 5. 2022 • 14:30

Asi jste nezaznamenala Žilkové zpovědi o jejím životě. Ona s ním nechtěla žít v Izraeli, nechtěla plnit své povinnosti manželky velvyslance. Jak dlouho asi manželství "na dálku" může fungovat? A co je to za manželství, když ti dva spolu netráví čas, nesdílí ložnici? Jenom papír.
Dcera mu dala jasně najevo, že ho už nepotřebuje.
Manželka mu dala jasně najevo, že ho odmítá podporovat a upřednostňuje svou rodinu a kariéru.

To se pak snadno najde jiná, která ocení jeho osobnost, znalosti, moudrost, konexe,... A se kterou on může žít a ne jenom přežívat.

Dianthos
22. 5. 2022 • 14:15

Co naložil své dceři??? Chtěl, aby s ním žila v Izraeli. Chtěl, aby studovala prominentní školy. Možná i jenom kvůli ní zůstal žít s její matkou, která mu, s dcerou Agátou, narušovala jeho kariéru, protože ač herečka, roli manželky velvyslance zahrát nedokázala.
Ti dva jsou naprosto rozdílní. Protiklady se přitahují, ale nemohou spolu dlouhodobě žít. Tím spíš, když má jeden z páru ambice, který ten druhý nesdílí a který na to nemá dispozice, aby je sdílel.

-bello-
25. 4. 2022 • 13:27

Žiková c e l o ž i v o t n ě hlídá každé deko, v lednici pro sebe má jen bílé jogurty , sem tam masíčko.Je to blbka, která si svou kostnatost hlídá, od přírody štíhlá až tak není , navíc je mrňavá, tak kolik kg by asi tak měla mít?
Stropnický je v bleděmodrém totéž.Na MVČR ale se vykrmil a byl dost tlustý.
Je to dost zkušený chlap pro funkci ambasadora, ale neměl být jmenován s ohledem na zázemí jeho rodiny.,Ostudu dělá pořád primitivní Žilková, Agáta Hanychová a i tupá, jakémukoli učivu odolná Kordula, byť se snažl Stropnický sebevíc!
Žilková měla být na ambasádě coby manželka, jenže v Izraeli se ona nechytá.Jazyky neumí, vědomostně je blbá.Myslím ji radši on odlifroval ,kdy ona ráda vypadla a sváděla to na matku.Takže manželství zašlo, jak ten jejich chudák labrador .
V Česku je Žilková za drbnu, herečku, pečovatelku, matku, pedagožku u Ščuka na konzervatoři a za charitu pro Ukrajinu
Stropnický je dle mého věčný vztahový Ahasver, něco jako Slováček a pod. Ta blbka Žilková mu v podstatě soužila, jen aby ho měla .

Uživatel_5348500
25. 4. 2022 • 10:39

On nemá úroveň, to se nedělá a v jeho věku je pěkně hloupý. Myslí si, že mladá s ním bude!! nebude, jen potřebuje jeho prachy, atd. Je to přelétavý pták, jen střídat ženské, ale když má s nějakou děti, je to o to horší, jen ničí rodiny.

nazca
22. 4. 2022 • 16:46

".. Konečně mám velikost XS .."

--------- Paní Žilková, s blbcem se moc dlouho žít nedá.
Nedivte se manželovi, že utekl.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.