Násilná smrt známého lékaře: Zastřelený Leoš Středa rozesmál Krause | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Násilná smrt známého lékaře: Zastřelený Leoš Středa rozesmál Krause

Leoš Středa v Show Jana Krause
Leoš Středa v Show Jana Krause (Show Jana Krause)

Krajská kriminálka v obci Neprobylice nedaleko Slaného vyšetřuje násilnou smrt dvou mužů, které nalezli v místní škole. Podle zjištění webu Aha.cz by měl být jednou z obětí známý lékař Leoš Středa (✝58)!

„Na místě zasahoval lékař u dvou osob, které utrpěly zranění neslučitelná se životem,“ prohlásila v Blesku mluvčí záchranářů Monika Nováková. Podle ČTK byli dva muži zastřeleni, policie údajně pracuje s verzí vraždy a následné sebevraždy. Euroinstitut v Neprobylicíh se specializuje na vzdělávání žáků s kombinovaným postižením. Mrtví byli ve čtvrtek kolem šesté hodiny večer nalezeni právě v bytových prostorách patřících k této škole. 

„Případem se budou zabývat krajští kriminalisté, na místě byla nalezena i zbraň. Informaci o incidentu jsme přijeli na linku 158 dvě minuty před osmnáctou hodinou, k čemu došlo zatím nevíme,“ dodala k případu mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Deníku Blesk potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje, že zavražděným by měl být lékař Leoš Středa. Ten byl v době spáchání činu odstupujícím ředitelem institutu, v němž ke střelbě došlo. 

Ve škole v Neprobylicích policie našla dva zastřelené muže:

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
1. 4. 2022 • 14:53

A P R Í L

kari1
1. 4. 2022 • 12:51

To je teda titulka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.