Zeman rozdával ocenění: METÁL PRO GOTTA I VĚRNÉHO HOTELIÉRA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. června 2022

Svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel

Zeman rozdával ocenění: METÁL PRO GOTTA I VĚRNÉHO HOTELIÉRA

Ivana Gottová přebírá státní vyznamenání, které obdržel její zesnulý manžel.
Ivana Gottová přebírá státní vyznamenání, které obdržel její zesnulý manžel. (Blesk:Jakub Poláček)

Skoro sedm desítek lidí se včera chystal na Hradě vyznamenat prezident Miloš Zeman (77). Akce byla naplánována v netradičním datu a po dvouleté odmlce, nesla se v duchu podpory Ukrajiny. Někteří hosté ale neměli v plánu dorazit, jelikož jim ceremoniál ve válečné době přišel nevhodný...

Kvůli covidovým opatřením v uplynulých dvou letech se ceremoniál pořádaný tradičně na Den české státnosti 28. října nekonal. A tak si hlava státu vybrala včerejšek, na který připadlo výročí narození prvního prezidenta Tomáše G. Masaryka (†87). Za uplynulé 2 roky se Zeman rozhodl ocenit 69 lidí, později se seznam o dvě osoby zkrátil. Více než dva roky po smrti prezident ocenil in memorian i zpěváka Karla Gotta (†80), a to velmi cenným Řádem bílého lva občanské skupiny I. třídy za rok 2020.

Minus dva

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský (78) měl v roce 2020 získat Řád TGM I. třídy, své rozhodnutí ale loni Zeman anuloval. Prezident si totiž umanul, že Ústavní soud pod vedením Rychetského poškodil Česko zrušením části volebního zákona v době loňské předvolební kampaně. Psychiatr Jan Cimický (74), jenž měl slíbenou medaili Za zásluhy, se rozhodl ocenění nepřevzít. Čelí totiž obvinění několika žen ze sexuálního obtěžování a napadení...

A kdo nechtěl přijít?

I když pozvánku dostali, do Vladislavského sálu se nechystali. Řeč je třeba o šéfech obou komor Parlamentu Miloši Vystrčilovi (61, ODS) a Markétě Pekarové Adamové (37, TOP 09). Těm vadí dlouholetý vstřícný postoj prezidenta Zemana k ruskému imperátorovi Vladimiru Putinovi (69). A nepřesvědčilo je ani to, že hlava státu nazvala šéfa Kremlu šílencem, kterého je třeba izolovat, a postavila se na stranu Ukrajinců.

„Tykali jsme si.“ Zeman udělí Kellnerovi Řád Bílého lva

Video se připravuje ...

Kromě nich svoji absenci dopředu hlásili už někteří senátoři a poslanci. Že na ceremoniál osobně kvůli válce nedorazí, oznámil i jeden z oceněných, judista a dvojnásobný zlatý olympionik Lukáš Krpálek (31). Vyznamenání si ale podle svých slov váží. Stoprocentně pak chyběli velvyslanci Ruska a Běloruska, které Hrad z pochopitelných důvodů nepozval...

Kontroverzní ocenění...

Vyznamenání ale Zeman také běžně předává lidem, kteří ho podporují. Mezi nimi je třeba hoteliér Vladimír Dohnal (80), v jehož pražském TOP Hotelu prezident oslavil obě volební vítězství. Která další jména zdvihají obočí? Třeba zesnulý nejbohatší Čech Petr Kellner (†56), bývalý kosmonaut, držitel několika sovětských vyznamenání a někdejší velvyslanec v Moskvě Vladimír Remek (73) či sexuolog Radim Uzel (81). Ten byl kritizován za to, že bagatelizoval sexuální obtěžování žen.

Hůlka vrátil vyznamenání, teď ho obviňují kvůli penězům. A proč otevřeli urnu Pilarové

Video se připravuje ...

Výběr z vyznamenaných

■ Karel Gott (†80), zpěvák – Řád bílého lva občanské skupiny I. třídy za rok 2020 ■ Roman Prymula (58), epidemiolog – Řád bílého lva občanské skupiny I. třídy za rok 2020
■ Karel Brückner (82), bývalý český fotbalový trenér – medaile Za zásluhy I. stupně za rok 2020
Josef Dvořák (79), herec – medaile Za zásluhy I. stupně za rok 2020
Pavel Trávníček (71), herec, moderátor, dabér a divadelní režisér – medaile Za zásluhy I. stupně za rok 2020
■ Martin Vondrášek (48), 1. náměstek policejního prezidenta – medaile Za zásluhy I. stupně za rok 2020
Jiřina Bohdalová (90), herečka – Řád bílého lva občanské skupiny I. třídy za rok 2021
■ Michaela Tichá (†27), vojákyně – medaile Za hrdinství za rok 2021
Karel Vágner (79), hudební producent, skladatel – medaile Za zásluhy I. stupně za rok 2021
■ Michal Mejstřík (†68), ekonom, profesor Univerzity Karlovy – medaile Za zásluhy I. stupně za rok 2021Přečtěte si
hanainge
25. 3. 2022 • 14:38

Výše uvedené částečně není pravda, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. To znamená, že Ivana Macháčková dne 07.03.2022 nebyla na hrad a nic nepřebrala pro Karla Gotta!!! Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

mbmb
8. 3. 2022 • 06:01

Ukoktany Mynar, a pan prezident co líbal ruku Ivance a tleskal jak dítě když vidí kremilka noooo to byla přehlídka ,fuj

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.