Dominika Gottová rozčílená kvůli písni: Nelíbí se vám? Neposlouchejte ji! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 22. května 2022

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Dominika Gottová rozčílená kvůli písni: Nelíbí se vám? Neposlouchejte ji!

Dominika Gottová
Dominika Gottová (Blesk:foto CNC: Marek Patek)

Vlna kritiky se snesla na hlavu Dominiky Gottové (48). Od části veřejnosti to nepěkně schytává za píseň Pro tebe, v níž recituje tátovi Karlu Gottovi (†80) do nebe a italský zpěvák Gabriel Grillotti (61) v ní za jejího otce odpovídá francouzským zpěvem. Renomovaný hudební publicista Josef Vlček (71) dokonce prohlásil, že je to s*ačka!

Nejstarší Slavíkově dceři jsou ale kritici ukradení a nic si z jejich slov nedělá. „Tak ať to ti, kterým se to nelíbí, neposlouchají. Existuje spousta jiné muziky,“ řekla Aha! Dominika.

Proti je i Timo

Podle ní se prý píseň nelíbí ani jejímu manželovi, bývalému kytaristovi finské metalové skupiny Stratovarius Timovi Tolkkimu (45). „Pouštěla jsem mu ji a nadšený nebyl. Ale on je to tvrďák,“ smála se Gottová. „Věděli jsme, že děláme kontroverzní projekt. Věděli jsme, že se lidé budou vyjadřovat. A máme i spoustu pozitivních reakcí, hlavně od žen,“ doplnil ji moderátor Petr Vojnar (45), který se na vzniku songu podílel.

Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to...

Video se připravuje ...

Text neznala

Sama Dominika přiznala, že když loni na jaře natočila do písně svůj part, francouzský text, který později natočil Gabriel Grillotti, neznala. „Včas mi ale ten song poslali i s titulky, abych věděla, jaká je ta odpověď na to, co já říkám o tatínkovi,“ svěřila nejstarší Gottova dcera. „Ta odpověď Gabriela je globální. My se nesnažíme podsunout, co by odpověděl Karel Gott, tak to není. Dominika mluví o svém otci, Gabriel odpovídá svým dcerám,“ upřesnil Vojnar. Kdyby italský zpěvák s francouzskými kořeny přišel s další písní, kterou by s Dominikou natočil, Gottová mu košem nedá. „Pokud zase přijde s nějakou nabídkou, velmi ráda si zopakuji spolupráci,“ doplnila v rozhovoru.

Vrací se do Finska

Dominika bude v Praze do soboty, kdy odletí zpět do Finska, za svým manželem Timem. Teď prý mají šťastné období a netřeba od něj – dle slov Gottové – utíkat zpět do Česka. Tak ať jim to hlavně v tomto stavu vydrží.

Podvedení fanoušci Brzobohatého zuří! A drsné reakce na píseň Gottové

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
30. 1. 2022 • 23:23

hm, komentář k Dominice mě nezaujal, ale tvůj/váš nick ano.
Je dobrý

-bello-
30. 1. 2022 • 23:21

stekavka
----------
to video bylo zveřejněné a hezky v médiích upřenosťněné, jako nejžhavější .
Kdyby bylo domácí, leží v šuplíku

bogumyl
29. 1. 2022 • 21:05

Ksicht podědila po majstrovi,bohužel

-bello-
29. 1. 2022 • 12:41

borka30
---------
koukám, že ve fan klubu Gotta/Gottové jsou extra myslitelky.
Ty troubo!Všechny které si nechaly své jméno by pak podle tvého mustru nikdy neměly ani důchod!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.