Dominika Gottová rozčílená kvůli písni: Nelíbí se vám? Neposlouchejte ji! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dominika Gottová rozčílená kvůli písni: Nelíbí se vám? Neposlouchejte ji!

Vlna kritiky se snesla na hlavu Dominiky Gottové (48). Od části veřejnosti to nepěkně schytává za píseň Pro tebe, v níž recituje tátovi Karlu Gottovi (†80) do nebe a italský zpěvák Gabriel Grillotti (61) v ní za jejího otce odpovídá francouzským zpěvem. Renomovaný hudební publicista Josef Vlček (71) dokonce prohlásil, že je to s*ačka!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

MR_MRS
29. 01. 2022 11:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bogumyl
29. 01. 2022 21:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 01. 2022 23:23

hm, komentář k Dominice mě nezaujal, ale tvůj/váš nick ano.
Je dobrý

jardavozembouch
28. 01. 2022 17:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
28. 01. 2022 17:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

14TONY
28. 01. 2022 19:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zvonekdozahrady
28. 01. 2022 17:04

To je příšerná obluda tato vejpitka.

zapos
28. 01. 2022 16:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
28. 01. 2022 17:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

begonie
28. 01. 2022 15:31

-bello- ......klid, hlavně klid.... Gott byl bouřlivák a na stará kolena si založil rodinu, kterou miloval. Nekopejte stále do Ivany a holčiček. Obě starší dcery byly dotované a pěkných pár milionů dostaly. Starší Dominika bohužel vše s matinkou a později s tím umaštěncem všechno rozfofrovala a teď se zoufale snaží vyssát z jména ještě co to jde. S bulvárem za zadkem na hřbitov, za matkou do domova seniorů, placené rozhovory a každodenní placená infa.... Hlavně ať už odletí a dá tady všem pokoj!!!

-bello-
28. 01. 2022 18:33

begonie
--------
Ivana uhnala jeho. Scény byly děsný vím to. A že je primitivní , šla přes mrtvoly .
A ty jejich dcery nejsou už holčičky ,Gott naštval chytřejší polovinu národa , protože byl přposr... úlisnej a dorazil to, když jako profesionál věděl, že má doma střevo a přesto Ivanu přes své jméno cpal všude, kam si hvězda jasná ukázala. Plnila si přání a nikde nevydržela , kromě protekčních a ufuněných 2x5 min do týdne po 5 let v Prima. Z " Bertramky " vysílali skoro reality šou dnes a denně a svými trpapárnami mezi sebouse nijak neůišili od rodinky Štikových.¨(Taky blbci co si hráli na něco co nebyli ) V TV Ivana vyžadovala odstup , nedotýkat se jsem od "národního pokladu Gott " Tupka !
Suggar dědci dělají svým holubičkám pomyšlení a bohužel chtějí, aby prostředí, kam je upíchnou dělalo to samé. A okolí pak na ně maká , místo aby řekli : " hele, např. pane Gotte, / pane Slováčku/, pane Mynáři/pane Adamče atd. tuhle si nechte doma! "
Takže ať si dělá Dominika taky co chce a plní si svá přání, jak doplnit konto , když na miliardě po otci sedí pečovatelka z Opavy

rosi12
28. 01. 2022 15:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
28. 01. 2022 13:19

Vlček řekl, že je to srač-ka.
Já jsem slušná, já tak nemluvím , ale dávám souhlas.
Jenže stejná srač-.ka byla píseň Ivany k narozenímám Gotta, kde lítala s prachovkou a skučela.A stejná srač-ka je Gott + Šarlota ( ani nevím, jak se ten šišlavý song jmenuje) a stejná srač-ka byly komentáře v rozhlase Gotta k muzice, kde četl text, klesal hlasem po každé verě , jak prvňák a byl trapnej, že mu to nakonec vzali. Brilantní v tom byla , na rozdíl od něj Přenosilová..
A dle mého je srač-ka i Vlček, protože kam není dovoleno si kopnout, tam se kvalifikovaně raději nevyjadřuje.
Ještě by mě zajímalo, jak hodnotí Vlkček vlnu srače-k od Lucinky Vondráčkové, té ex od hokejisty NHL .

travina
28. 01. 2022 14:35

Bello, kdy už tu svoji prolhanou hubu, plnou splašek a urážek zavřeš????? Ty tvoje kecy jsou roky stále dokola stejné a slušné lidi už nebaví. Jsi psychopatka jako hrom, jen pár hloupých lidí ti nalítne, ale kdyby věděli, kdo vlastně jsi, a jak hnusně žiješ, tak opravdu žasnou!!!!!! Já vím, že za svoji psychickou nemoc nemůžeš, ale co je moc, to je moc Hanaige je proti tobě malinkatá, ta si jede pořád to stejné, ale ty kromě stejných keců, vždy ještě na každého, zde propíraného člověka, nějakou hnusnou novou slinu vyplivneš. Ale hlavně na K.Gotta a jeho rodinu. Ty by jsi byla šťastná, kdyby jsi vůbec nějakou měla, bohužel nemáš a tak stále kolem sebe nenávistně kopeš A piš si na moji adresu klidně co chceš, stejně hodně diskutérů už za ty roky ví, co jsi zač!

jardavozembouch
28. 01. 2022 17:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
28. 01. 2022 18:43

travina
--------
trávo , jen tak mezi řečí, pro tebe je tvůj nick značně adiktivní! Dej si něco jinýho

travina
28. 01. 2022 19:50

bello ... o můj nick se nestarej, já rozhodně závislá nejsem. To ty jsi závislá na diskuzích, jak jednou chybíš, tak jsi celá nesvá. Užívej raději správně ty pilulky, co ti píše tvůj psychiatr a pak se třeba tvoje
schizofrenie zmírní.

-bello-
28. 01. 2022 20:40

travina
-----------
tráva, travina jako homeopatikum
Jsem mrtvá smíchy

travina
28. 01. 2022 20:50

beladono, koukám, že ti to v mozku už přeskakuje , jinak by jsi nepsala takovou blbost. Chudinečko ubohoučká, je mi tě fakt líto!!!! Tak se hezky vyspinkej, ať jsi zítra čerstvoučká a můžeš tady zase trousit ty tvoje jedovaté a hnusné nesmysly. Už jsem ti to psala kolikrát, že jsi na diskuzích známá, jak falešná pětka a pouze neználci berou ty tvoje kecy vážně

jardavozembouch
30. 01. 2022 20:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.