Zrušené miliardové turné v Las Vegas: Vina rozmařilé Adele? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Zrušené miliardové turné v Las Vegas: Vina rozmařilé Adele?

Zpěvačka Adele se s pláčem omluvila svým fanouškům za zrušený koncert v Las Vegas.
Zpěvačka Adele se s pláčem omluvila svým fanouškům za zrušený koncert v Las Vegas. (Instagram, Profimedia)

„Polovina mého týmu má covid, turné musím odložit,“ uvedla v slzách britská zpěvačka Adele (33) ani ne 24 hodin před započetím série koncertů v Las Vegas. Jak ale vyšlo najevo, příčinou možná není virus, ale sama umělkyně a její rozmařilé požadavky na produkci.

Ikonické divadlo Colosseum v Caesars Palace disponuje nejnovějším zvukovým i video systémem, kterým v minulosti nepohrdla třeba provokatérka Madonna (63), to ale Adele nestačilo. „Trvali na instalaci vlastního videosystému s větší obrazovkou. V divadle museli také vyměnit ozvučení. To vše samozřejmě zvyšuje náklady,“ prozradil tamní novinář Scott Roeben.

Zhroucená Adele jen 24 hodin před velkolepým koncertem show zrušila. Kvůli covidu, který postihl její tým, ho prý nestihli připravit

Video se připravuje ...

Pro jedinou píseň (Skyfall) zase požadovala najmutí 60hlavého doprovodného sboru! Turné se tedy prozatím odložilo, avšak nesoulad mezi organizátory a Adele je prý takový, že dost možná nebude vůbec... Adele přitom měla za každé vystoupení ve Vegas inkasovat 15 milionů korun...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.