Herečka Ursula Straussová: RÁDA PŘEDVÁDÍ SVÉ VNADY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Herečka Ursula Straussová: RÁDA PŘEDVÁDÍ SVÉ VNADY!

Nahý tanec v podání rakouské herečky.
Nahý tanec v podání rakouské herečky. (Foto Česká televize, ara)

Hned tři rakouské herečky se vystřídaly po boku Vojty Kotka (33) v historické minisérii Marie Terezie. V posledním, pátém dílu, který měl televizní premiéru na Nový rok, se v roli stárnoucí panovnice představila Ursula Straussová (47). Přestože byla na obrazovce ze všech tří představitelek nejcudnější, nahoty se rakouská herečka rozhodně nebojí. Důkazem toho je její vskutku pestrá filmografie!

Nejvíc se odvázala ve filmu Fallen (2006), kde se to jejími prsy jen hemží. Nahotu předvedla i v kriminálce Schnell ermittelt – Einsamkeit (2017), kde už byla přece jen umírněnější oproti prvnímu jmenovanému snímku. Možná za to mohl sňatek s panem neznámým...

Manžel neznámý

Málokterá filmová hvězda je před veřejností tak zdrženlivá ohledně privátního života jako představitelka Marie Terezie. O její tajné svatbě se ví jen to, že proběhla v srpnu v roce 2014 na dunajském trajektu. Manžela nikde neukazuje a je až k neuvěření, že nikdo doposud nezjistil jeho jméno. „Chce to tak, a ani v budoucnu s ní nebude chodit po červeném koberci,“ řekl po svatbě zdroj z hereččina okolí s tím, že manžel chce na vlastní žádost zůstat inkognito.

Nejsem kyborg

Radost z líbánek přerušila Ursule vážná autonehoda, z níž se dlouho vzpamatovávala. Herečka byla na místě spolujezdce a utrpěla těžká zranění, kvůli nimž musela přerušit domluvená natáčení a dlouho se z nich zotavovala. „Už prakticky nejsem kyborg,“ pronesla Straussová po třech letech, když jí z nohy vyndali poslední šrouby.

Vojta Kotek v 7 pádech Honzy Dědka: Na motorku už nesedám, jsem rád, že chodím!

Zapomenutá tanga

Zatímco Ursula se v Marii Terezii nesvlékala, její předchůdkyně ano. V prvních dvou dílech šla donaha Marie-Luise Stockingerová. I když ne tak docela... Oku všímavého diváka neušlo, že v postelové scéně s Vojtou Kotkem měla na sobě »neviditelná« tanga. „Vojta byl mým »partnerem ve zločinu«, bez něj bych se vážně zbláznila. Ke konci si myslím, že jsme měli skoro podobný vztah jako Marie Terezie a František Štěpán. Kryli jsme si záda a neustále jsme se rozesmívali,“ pochvalovala si natáčení s Kotkem.

Chrabrý husar

Postelová scéna neminula ani představitelku Marie Terezie ve třetím a čtvrtém dílu. Korpulentní Stefanie Reinspergerová si neužívala s Vojtou Kotkem, ale urostlým Slovákem Romanem Poláčikem (33), který představoval chrabrého husara Andreje Hadika. „Ráda ztvárňuji komplikované postavy, které mají i své špatné stránky. Přesto se je ale snažím hrát tak, aby si je divák zamiloval. To byla pro mě ta největší výzva v Marii Terezii,“ svěřila se herečka, která je v Rakousku známá především díky divadelním rolím.

Einstein: Vojtěch Kotek do toho skočí po hlavěPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.