Kdo bude v televizi bojovat o přežití? Jánová i Drahokupil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Kdo bude v televizi bojovat o přežití? Jánová i Drahokupil

Bára s mačetou! Buď se jde prodírat džunglí, nebo porcovat krávu na bifteky. Ale co, necháme se překvapit.
Bára s mačetou! Buď se jde prodírat džunglí, nebo porcovat krávu na bifteky. Ale co, necháme se překvapit. (Foto Nova, Prima, ara)

Někdo řeší lepší kondici, jiný úraz, další rozchod. Některé celebrity se zase rozhodly, že hned po svátcích odjedou na pustý ostrov a zapojí se do drsné hry. Kromě šlachovité Ivy Pazderkové je mezi nimi i křehká hvězda ze Slunečné Bára Jánová.

Vypadá křehce a zranitelně, přitom je to ostrá holka! Hvězda Slunečné Bára Jánová (32) bude jednou z těch, kdo se od 11. ledna představí v adrenalinové reality show Survivor na Nově. Subtilní kráska, která už několik měsíců randí s hvězdou Ordinace Ladislavem Ondřejem (30), i na sociálních sítích dokazuje, že se ničeho nebojí.

Iva Pazderková se připravuje na Bikini fitness: Cvičím kvůli psychice!

Video se připravuje ...

„Miluju dobrodružství, miluju překračovat a poznávat svoje hranice. Bude to drsný, špinavý, krvavý a hladový,“ prozradila s tím, že se bude na co těšit. Vedle ní si na exotickém ostrově zasoutěží třeba Iva Pazderková (41) nebo Vojta Drahokoupil (26).

Hvězda Slunečné Bara Jánová se s tím nemaže: Nový přítel, rozchod a nový přírůstek!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.