Tragédie před Vánoci! Ve 44 zemřel herec z Rapla a Mordparty | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Tragédie před Vánoci! Zemřel herec (†44) z Rapla a Mordparty

Tomáš Kolomazník
Tomáš Kolomazník (foto: Instagram.com)

Divadelní svět zasáhla tragická zpráva o skonu herce Tomáše Kolomazníka, kterou oznámilo Západočeské divadlo v Chebu. Herec podlehl dlouhodobé nemoci v pouhých 44 letech.

Tomáš Kolomazník se za svého života více věnoval divadlu, televizní diváci ho však mohli vidět v seriálech Mordparta, Rapl, Atentát či ve filmu Pohádkář. V roce 2010 započal divadelní angažmá v chebském divadle, kde exceloval ve hrách Sen noci svatojánské či Doma u Hitlerů. Divadlo musel po pěti letech opustit kvůli zdravotním problémům. Čas od času v něm ale stále hostoval.

Hegerová ve vězení kvůli otci Gotta! A Otazníky kolem Abrháma

Video se připravuje ...

"Na jevišti stál naposledy letos v říjnu jako Kleant v Tartuffovi. Bude nám všem chybět nejen jako skvělý herec, ale především jako oblíbený kolega a kamarád. Předčasným odchodem Tomáše Kolomazníka ztratil divadelní svět nesmírně talentovaného a pracovitého herce proměnlivého výrazu s neobvyklým citem pro práci s veršem," cituje chebské divadlo web tn.cz.

Gott vydělal za 2 měsíce 58 mega! A Kynychová bojuje o přežití

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.