Zemřela hvězda Všichni dobří rodáci: Pohřeb legendy (†85) již dnes | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. ledna 2022

Svátek slaví Milena, zítra Miloš

Zemřela hvězda Všichni dobří rodáci: Pohřeb legendy (†85) již dnes

Jaroslava Vysloužilová-Wanieková
Jaroslava Vysloužilová-Wanieková (Facebook / Karel Vala)

Milovnice divadelních prken a taky herečka srdcem i duší. Zpráva o tom, že Jaroslava Vysloužilová (†85) zemřela, obletěla Česko před pár dny. Dnes se bude konat její pohřeb a to za přítomnosti rodiny a jejích nejbližších.

Můžete si ji pamatovat z filmů Noc nevěsty, Všichni dobří rodáci nebo O moravské zemi. I když se herečka Jaroslava Vysloužilová (†85) rolím ve filmech nebránila, jejím číslem jedna zůstávalo divadlo a to konkrétně Divadlo Šumperk. Tam totiž působila dlouhých 40 let a všichni její kolegové byli už spíš jako druhá rodina.

Právě na stránkách zmíněného divadla se fanoušci dozvěděli, že Vysloužilová naposledy vydechla. „S velkou lítostí oznamujeme, že nás navždy opustila Jaroslava Vysloužilová, herečka, která patřila dlouhá léta k významným osobnostem našeho divadla. Čest její památce,“ napsalo vedení divadla. Pohřeb se má konat dnes ve 12:00 v obřadní síni šumperského krematoria.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.