Hvězda Ulice a Pana profesora Eva Hacurová: Dvě žádosti o ruku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Hvězda Ulice a Pana profesora Eva Hacurová: Dvě žádosti o ruku!

Hacurová jako motorkářka Alice v seriálu Ulice.
Hacurová jako motorkářka Alice v seriálu Ulice. (Foto TV Nova, Instagram.com)

Některé ženy na pokleknutí vysněného muže čekají dlouhá léta. To ovšem není případ Evy Hacurové (28), které na levý prsteníček navlékli zásnubní prsten hned dva muži během 12 měsíců! Minulé Vánoce před motorkářkou z Ulice poklekl partner, hudebník Kryštof Vondráček (33), a ve včerejší epizodě seriálu Pan profesor zase herecký kolega Ondřej Bauer (37).

Naštěstí pro Kryštofa se jednalo pouze o scénu ze seriálu a může si být jistý, že Evino srdce bije jen pro něho a můžou dále pokračovat v plánování netradičního svatebního obřadu. Dvojice totiž plánuje mít svatbu v Divadle v Dlouhé, jehož členkou je herečka už více než pět let. „Můj snoubenec v tomto divadle téměř vyrostl a já jsem tam už pět let v angažmá. Bylo to logické rozhodnutí, na kterém jsme se hned shodli. Navíc vdát se v divadle je mým snem už od dětství,“ prozradila už dříve budoucí nevěsta.

Tento týden v Ulici: Bedřichova léčba impotence nevěrou a Magdy rozchod

Video se připravuje ...

Své »ano« si ale bohužel do roka a do dne říct nestihnou. „Vzhledem k pandemii jsme se nakonec rozhodli počkat. Byla spousta párů, které rušily svatby, omezovaly počty hostů, přesouvaly termíny, a to my nechceme. Na to dobré se vyplatí si počkat,“ řekla Hacurová. Žádost o ruku od Kryštofa ji prý velmi zaskočila. „Bylo to loni na Štědrý den u nás doma pod stromečkem. Poklekl, čímž mě teda neskutečně překvapil. Mám romantická gesta ráda, takže jsem to ocenila,“ svěřila se herečka.

Velká herecká rodina

Svatbou vstoupí Eva do herecké rodiny. Jejím tchánem se totiž stane kolega z Divadla v Dlouhé, herec a dabér Jan Vondráček (55), známý např. ze seriálu Já, Matonni (2016). Švagrem pak Kryštofův bratr Vojta (27), který exceloval v roli psychopata ve filmu Stockholmský syndrom (2020).

Drbárna z ULICE: Návraty ke starým láskám?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.