Novinka kalendáře Pirelli pro 2022: Bryan Adams fotil i pózoval | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Novinka kalendáře Pirelli pro rok 2022: Bryan Adams fotil i pózoval

Rocker zastal dvojí práci.
Rocker zastal dvojí práci. (Foto Profimedia.cz, Reuters)

Přestože na jeho stránkách se už nevyskytují modelky a obnažené celebrity (světový diktát říká: Fuj, je to sexistické!), i tak zůstává kalendář Pirelli jedním z nejočekávanějších. 

A letos to platí dvojnásob, protože realizaci loňského čísla znemožnila pandemie. Navíc poprvé v 48leté historii byl autorem fotografií přímo jeden z modelů – kanadský muzikant Bryan Adams (63). Rocker v létě během focení v Los Angeles, Kanadě a na ostrově Capri cvaknul třeba kolegy z branže Ritu Oru (31), Cher (75), legendu punku Iggyho Popa (74) nebo rapperku Saweetie (28), na několika snímcích si Adams i sám zapózoval. Kalendář nese název On The Road a má zachycovat právě muzikantský život na cestách. „Upřímně – to nebylo nijak obtížné, protože kočuju posledních pětačtyřicet let. Když jsem ten koncept navrhoval, překvapilo mě, že s tím ještě nikdo nepřišel,“ sdělil Adams ke svému výtvoru, který čítá přes 70 portrétů.

Ledeckou nadchla gratulace od její platonické lásky Bryana Adamse

Víte, že...

...prezentace kalendáře z Milána musela proběhnout on-line, protože Adams se po cestě do Itálie v letadle nakazil koronavirem a ulehl s covidem-19. Symptomy má naštěstí, jako plně očkovaný, jen lehké....Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.