Jiskření s Langmajerem! Plodková se brání, ale fotky mluví za vše | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. ledna 2022

Svátek slaví Ilona, zítra Běla

Jiskření s Langmajerem! Plodková se brání, ale fotky mluví za vše

Jiří Langmajer a Jana Plodková se dobře baví při natáčení filmu Ostrov.
Jiří Langmajer a Jana Plodková se dobře baví při natáčení filmu Ostrov. (instagram: Jiří Langmajer)

Být hercem v aktuálně připravovaném filmu Ostrov může být zábava. Z Instagramu jeho hlavní představitelky Jany Plodkové (40) to tak minimálně vypadá. 

Jak si totiž stihl všimnout Expres.cz, v Thajsku je to samý smích, dobré jídlo, legrácky na pláži a opalování. A spíš než tvrdá dřina to vypadá na parádní dovču s Langošem, se kterým Plodkovou pojí skvělé přátelství. 

Jana Plodková pro Moji Psychologii

Že se ani jeden z herců přiliš nenadře si začali všímat i sledující a sem tam si do Plodkové rýpnou.  A Jana? Okamžitě zahájila ofenzívu! „Aby to nevypadalo, že si jen užíváme východy, západy, moříčko, bouřky, duhy, ananasové džusy a kokosové ořechy, opice, varany, salát z papáji, ale my tu i pracujeme. S plnou vážností,“ napsala k jedné ze společných fotek. Těžko říct, jestli to jako omluvenka stačilo, neb je na ní Plodková celá rozjuchaná, tak snad bude stát za to i výsledek!

Jana Plodková: Nebojím se covidu, ale maglajzu nařízeníPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.