Krásky Puhajková a Švantnerová: Sexy zadečky na stejném pozadí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Puhajková a Švantnerová na Kostarice: Sexy zadečky na stejném pozadí!

Nebe na zemi! Krásná Jágrova ex Puhajková vyšpulila zadeček
Nebe na zemi! Krásná Jágrova ex Puhajková vyšpulila zadeček (instagram, archiv)

Za teplem a dobrodružstvím odletěly Inna Puhajková (35) a Nikol Švantnerová (29) do exotické Kostariky. I když mají shodné snímky zadečků u vodopádů, tak moderátorka Sportovních novin a modelka neletěly spolu.

Na dovolenou trefily jen stejný termín. Zatímco bývalka hokejisty Jaromíra Jágra (49) navštívila ráj ve Střední Americe s partnerem, manažerem Jiřím Rákosníkem, už v únoru, Česká Miss 2015 objevuje místní neuvěřitelnou přírodu poprvé. Obě krásky tráví většinu dne jen v plavkách, a provokují tak na dálku všechny své obdivovatele.

„Ráj na zemi, oblíbené místo,“ napsala Inna ke snímku nádherného vodopádu, kde si ale všichni všimnou spíše jejího pozadí jen v tangách. „Tak trochu jiná adventní neděle,“ potěšila i Nikol fotkou svého pozadí od vodopádu. Po rozchodu s fotbalistou Patrikem Dresslerem (31) doprovodil modelku za exotickým dobrodružstvím bratr Patrik.

Nikol Švantnerová: Jak budou vypadat letošní Vánoce?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.