Etzler na kyslíkovém přístroji: Neočkovat se byla obrovská chyba! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Etzler na kyslíkovém přístroji: Neočkovat se byla obrovská chyba!

Herec neví, co s ním bude!
Herec neví, co s ním bude! (Instagram)

Tak dlouho váhal Miroslav Etzler (56) s očkováním proti koronaviru, až skončil ve vážném stavu na JIP . Po covidové atace dostal herec oboustranný zápal plic a dýchá jen pomocí kyslíkového přístroje. Teď už ví, že neočkování byla ochyba.

O svém vážném stavu informoval sám Etzler pomocí sociálních sítí, kde zveřejnil snímek s kyslíkovou maskou a napojením na přístroje.

Jsem na kyslíku

„Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho neprezentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím,“ napsal herec. „A ano, nebyl jsem očkován. Nenechat očkovat obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to!“ veřejně apeluje na všechny.

Auta na náplavce 2021: Rozhovor s Miroslavem Etzlerem

Drsná slova

V rodině má Miroslav velkého bojovníka proti neočkovaným lidem a všem popíračům účinnosti vakcín. A to bratra, novináře Tomáše (58). Ten ve velkém zbrojí na sociálních sítích nijak se za své mnohdy drsné názory nestydí. „Neočkovaní neumírají dostatečně rychle,“ napsal například na Twitter bývalý zpravodaj České televize v Číně...

Pro lékaře jsem člověk, díky!

Herec leží v českolipské nemocnici. „Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka!,“ chválí Miroslav chování lékařů a především primáře z neurologického oddělení. Snad bude herec brzy doma, aby mohl s partnerkou Helenou (39) a synem Samuelem (3) oslavit 57. narozeniny, které má za necelý měsíc.

Strach z nemocnic

Už dříve přiznal, že se felčarů a nemocnic bojí. „Když vidím jehlu, dělá se mi špatně. Jsem špatný pacient,“ řekl o sobě. A taky připustil, že na své zdraví moc nehledí a o prevenci příliš nedbá, ačkoli mu otec zemřel na rakovinu. „Jednou přijde doba, kdy se nezvednu z postele,“ prohlásil

Etzler a alkohol: Po popíjení s bezdomovci se šel léčit. A ČT stále mlčí o střetu zájmů WitowskéPřečtěte si
jity
27. 11. 2021 • 13:19

V bratříčkovi asi nebude nic dobrého. Když Miroslav vzpomínal na dětství, tak ho jako starší bratr spíše týral než hlídal. Když maminka onemocněla tak to zbylo na Miroslava.

Saschajede
27. 11. 2021 • 12:43

Bratříček(ten reportér)bude asi pěknej ...ot

svatadala
27. 11. 2021 • 10:42

omluva za chybu - dříve se očkovalo -

svatadala
27. 11. 2021 • 10:40

Pochlastávání, legrácky, ale hlavně nezodpovědnost. Na stará kolena se dost změnil. A má malého synka, tak proč se neočkuje aby ho vůbec stačil vychovat. nepřeji mu nic zlého, ale všem neočkovaným bych dala uhradit zdravotní péči v nemocnici, kterou posléze potřebuji. Dříve se okovalo proti TBC, tetanu, obrně, neštovicím a nikdo ani nehlesl. Dnes holt v rámci demokracie, tedy svobodného rozhodnutí, hazardují neočkovaní se svým životem a se životy nás všech.

j.p.toman
27. 11. 2021 • 08:55

Pozdní prozření.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.