Svatba sourozence nestmelila: Kdo se na Vágnera vykašlal? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. června 2024

Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka

Svatba sourozence nestmelila: Kdo se na Vágnera vykašlal?

Jakub a Karel Vágnerovi.
Jakub a Karel Vágnerovi. (Marek Pátek)

Rodina hudebníka Karla Vágnera je natolik rozvětvená, že se málokdy sejde celá. Jinak tomu nebylo ani na svatbě rybáře Jakuba Vágnera (39), jenž se v sobotu oženil. Mezi hosty chyběli třeba i jeho bratr Karel Vágner ml. s manželkou, top modelkou Simonou Krainovou (48).

Ukočírovat časový plán všech šesti dětí muzikanta Karla Vágnera (79) dá pěknou fušku. Proto ani není žádným překvapení, když se všichni nesejdou při rodinných akcích. A ani svatba nebyla výjimkou. Když si v sobotu bral Jakub Vágner rybářku Claudii Darga, mezi hosty chyběli jak Karel Vágner ml., tak zpěvák Josef Vágner. Nejstarší z bratrů si místo toho s manželkou Simonou užíval podzimní procházku po Praze.

Karel Vágner na pohřbu Žbirky: Z čeho se mu srolovaly ponožky?

Video se připravuje ...

Zřejmě to není nic překvapivého, ani Vánoce není pro rodinu snadné slavit společně. Každý má již vlastní rodinu či přátele, a tak se svátky klidu a pohody tráví v rodině Vágnerů na etapy. „Táta si nás rozděluje a střídáme se u něj,“ cituje Josefa Vágnera web Expres.cz.

Svatba je ale přeci jen něco jiného, u takové příležitosti by člověk očekával, že se celá rodina sejde. Vždyť právě Jakuba Vágnera skoro celá rodina podporovala večer co večer během 10. řady StarDance. Slavný rybář byl za podporu rodiny vděčný a dokonce za ni poděkoval bratrovi Karlovi, který seděl s manželkou Simonou Krainovou v publiku. Ani na StarDance se ale neukázali všichni sourozenci.

Vágner bojuje v nemocnici s malárií. A těhotná Pártlová napíná fanoušky. Kdo je otcem?

Video se připravuje ...

„Nebyl jsem tam z jediného důvodu, protože jsem nebyl pozván. Jakub mi nezavolal, nenapsal, tak jsem se nevnucoval. Vím, že naše sestra Tereza tam byla každý přenos, a pak i další sourozenci, ale já jsem nebyl asi chtěný. A hlavně jsem byl na vánočním turné,“ objasnil tehdy zapeklitou rodinnou situaci Josef Vágner.Přečtěte si
mbmb
23. 11. 2021 • 15:31

Mohou poděkovat rozsévači semena starému K.W.,tolik dětí s ruznyma Zemana pak vše skripe

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.