Babica se Sapíkem dovařili! Kuchtík Soukup pod palbou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Babica se Sapíkem dovařili! Kuchtík Soukup pod palbou

Jaromír Soukup se chopil role kuchaře ve svém novém pořadu.
Jaromír Soukup se chopil role kuchaře ve svém novém pořadu. (Foto: YouTube)

Co si člověk neudělá sám a dle svých představ, to zkrátka nemá. A tak se mediální magnát Jaromír Soukup (52) vedle moderování vlastních pořadů, účinkování v seriálech Premiér či Doktorka Kellerová na televizi Barrandov, jíž je generálním ředitelem, rozhodl divákům předvést i své kuchařské umění.

Příslovím, které říká, že všeho moc škodí, se Jaromír Soukup očividně neřídí. Více je pro něj zkrátka více, a třebaže většina tváří barrandovskou televizi opustila nebo již pro ně nebylo místo, není přeci důvod jakkoli panikařit. A na co nestačili šéfkuchař Jaroslav Sapík (69) či kuchař Jiří Babica (60), to hravě zvládne právě Jaromír Soukup.

Ten se nyní mimo jiné objevuje i v pořadu Vaření se Soukupem. Jak už si všimli někteří diváci pořadu, to, co se zdá být Soukupova slabina, je televizí prezentováno jako výhoda. Lidský přístup však podle nich bohužel nestačí. A Jaromír Soukup se svého kopyta zřejmě nikdy držet nebude, což více skeptičtí diváci TV Barrandov dobře ví.

„Panu řediteli asi přišlo zbytečné utrácet za Babicu se Sapíkem, řekl si, když to zvládnou oni, zvládnu to určitě i já, a tak se naplno vrhl do kuchařského řemesla. Vůbec se nestydí za svůj amatérismus, ba naopak to bere jako svou přednost, jako něco, čím se může divákovi chlubit,“ rozvášnil se během svého hodnocení na ČSFD.cz recenzent pořadu, jak informoval web Expres.cz.

1. díl pořadu Vaření se Soukupem

Ani další lidé kritikou nešetřili: „Připomnělo mi to chvíle, kdy jsme si jako děti hráli na televizi a před vypnutým foťákem předstírali, že vystupujeme v TV soutěžích nebo pořadech," přispěl do diskuze další uživatel. Úspěchem může být pro Jaromíra Soukupa skutečnost, že se se svým vařením co do hodnocení vyšplhal na 18 %. Jeho další pořady se totiž obvykle nad hranici 10 % nedostanou. Politická satira Premiér má třeba procenta dvě.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.