Módní show v kadeřnictví: Holky jsou super! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. dubna 2024

Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch

Módní show v kadeřnictví: Holky jsou super!

Adéla Štroffeková, Karolína Kokešová a Lea Šteflíčková
Adéla Štroffeková, Karolína Kokešová a Lea Šteflíčková (Foto: Natálie Pěgřímková)

Spokojenost jejich klient je pro ni na prvním místě. Proto se majitelka Shiny Hair studia rozhodla pro rozšíření portfolia svých služeb. O tom se rozpovídala během módní show, v rámci které představila nové prostory, do kterých své studio po šesti letech na trhu přestěhovala.

Iji sice zasáhly vládní restrikce spojené s pandemii koronaviru, Aneta Dvořáková ale čas, během kterého nemohla pečovat o své klienty ve svém studiu, rozhodla věnovat rozšíření svých služeb.  „Chceme rozšiřovat portfolio naších služeb. Už jsme rozšířili o kosmetiku a chtěli bychom dělat i permanentní make-up, laminaci obočí a řas, abychom co nejvíc uspokojili naši klientelu,“ svěřila se Dvořáková dalších restrikcí rozhodně nebojí. 

„Jsme na trhu šest let. Nyní jsme se navíc přestěhovali do větších prostorů, abychom našim klientům poskytli větší komfort,“ říká mladá podnikatelka, jejíž služeb využívají i krásky, jakými jsou modelky Lenka Pechová, Lea Štefličková či Adéla Štroffeková.  „Holky jsou super. Krásně se nám s nimi komunikuje a nejsou extrémně náročné. Pro nás je nejdůležitější, že jsou s našími službami spokojené,“ říká Dvořáková, která ve čtvrtek večer představila nové prostory svého studia. Této slávy se nemohla nezúčastnit jedna z nejkrásnějších Čeček Pavlína Němcová, která sice za necelé dva roky oslaví padesáté narozeniny, hádali byst jí klidně o dekádu méně. A právě tam prozradila recept svého mladistvého vzhledu. 

„Upřímně se o sebe starám minimálně. Byla jsem naučená k tomu, že čím míně, tím lépe. Základ j dobré vyčištění pleti každý večer. Toho pravidla se držím celý život. Myslím si, že to nese své ovoce,“ říká Němcová, která si ale podle svých slov uvědomuje, že nemládne. Proto se rozhodla nenechat nic na náhodě.  „Před časem jsem hledala metodu oddálení stárnutí, ale tou přirozenou cestou. A objevila jsem úžasné liftingové masáže svalových tkání v obličeji a opravdu jejich efekt je přírodní lifting a omlazení o několik let. Tuto metodu jsem přivezla do Čech před prvním lockdownem v zimě 2019 a nabízím klientkám tuto skvělou a jedinečnou metodu přírodního omlazení,“ prozradila Němcová, která je sama sobě reklamou.  Přestože nyní sází hlavně na přírodní metody péče o svou pleť, do budoucna se prý nebrání ničemu. „S plastickou chirurgii zkušenosti nemám. Bojím se totiž jehel. Takže se zatím snažím jít tou přírodní cestou. Jednoho dne to ale začnu kombinovat. Začnu to ale řešit, až to bude aktuální,“ říká Němcová. 

Součástí módní show byla i Nikol Švantnerová, která přímo v salonu Anety Dvořákové oslavila své narozeniny. To, že je v den svých narozeniny v práci, jí prý nevadilo.  „Ten věk, co já slavím, už s neslaví. Sice je to pracovní narozeninový den, mám tu ale své přátele. Je to taková párty, ale pracovní,“ svěřila se Nikol, které ostatní modelky v čel s Anetou Dvořákovou popřály přímo před zahájením celé show, čímž ji dostaly do rozpaků.  „Nečekala jsem to. Nemohla jsem se na to připravit. Popřály mi předtím a myslela jsem si, že veškeré emoce mám už za sebou. Takže mě to dostalo a emoce šly ven. Ale to k tomu patří. Dojalo a potěšilo mě to najednou,“ přiznala Švantnerová, která si prý už na velkolepé oslavy nepotrpí. Ne vždy tomu tak ale bylo. 

„Ještě dva roky zpátky jsem své narozeniny hodně prožívala. Plánovala jsem je dva měsíce dopředu. Bývalo to velké. Potkaly jsme s s holkami, se kterými jsme s třeba rok neviděly. Pak ale přišel covid a člověk zjistil, že nepotřebuje velkolepé večírky,“ dodala Švantnerová, které jsem se zeptali, zda jde ve světě modelingu najít pravé kamarádky.  „Jde, ale chce to čas. Musela jsem k tomu dojít a zjistit své priority a co od toho přátelského vztahu čekat. I v tom modelingu jsem si našla pravé přátele, i když většina mých kamarádek je mimo branži,“ uzavřela Nikol.

Slavné české modelky, které dobyly svět:

Video se připravuje ...

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.