Moderátorka Lucie Křížková: Sama v sudu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Moderátorka Lucie Křížková: Sama v sudu!

Lucie Křížková a její otužování
Lucie Křížková a její otužování (Instagram)

Trendu otužování propadla také Lucie Křížková (37). Ve dvojdílném sportovním kompletu předvedla nohy dlouhé až do nebes a s chutí hupsla do ledového sudu.

K této činnosti ji přivedl manžel, jachtař David Křížek (49), který si v současné chvíli odpykává 3,5letý trest za úvěrový podvod, do kterého jej namočili. „Třetí sezona venkovního otužování zahájena,“ hlásí Lucie s tím, že si dává celoročně studenou sprchu.

Dokument o Gottovi děsí přátele. A Křížková bez manžela a vážně nemocná

Video se připravuje ...

„Venku je to ale o něčem jiném. Druhým rokem »suduju«,“ napsala královna krásy z roku 2003 a moderátorka pořadu Sama doma k povedeným snímkům, na kterých kromě nohou předvedla »pekáč buchet« na břiše. Jestli k otužování vede i čtyřletou dceru Lolu a devítiletého Davídka, na které je teď sama, neprozradila. Ze všeho nejraději by ale byla, kdy mohla být (nejen v sudu) opět se svým mužem, za jehož dřívější návrat se pere jako lvice.

Depp oznámil návrat do Česka! A Křížkův vzkaz z vězení pro syna školáka

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.