Lucie Křížková sama na dvě děti: Otáčí se, co může! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Lucie Křížková sama na dvě děti: Otáčí se, co může!

Modelka a moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková (37) teď neprožívá ty nejjednodušší chvíle. Jejího manžela Davida Křížka (49) zavřeli do vězení kvůli finančním únikům a ona teď zůstala na všechno sama.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
06. 03. 2022 09:05

... no a co má být , že je na 2 děti sama ? Takových žen je u nás spousta ! Ona zůstane s dětmi sama jen pár let , jiné ženy žijí sami s dětmi skoro celý život.
Neměla si vzít za manžela nefachčenka , který se dostal k penězům podvodem a ted musí za to sedět .

robin5
05. 03. 2022 20:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Alva
05. 03. 2022 20:17

Vážená, já byla sama s 2 dětmi 2 roky, kdy manžel musel na vojnu, svobodní dostali 5 měsíců, můj manžel ne, protože jsme byli na indexu, nikdo mi z rodiny nepomohl, slovy nikdo, ještě jsem se přestěhovala do většího bytu, začala večerně dále studovat, musela se vrátit do práce, aby byly peníze, zvládla jsem všechno a jsem na to pyšná, a to byla jiná doba.

Baldedash
05. 03. 2022 20:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tenerife
06. 03. 2022 13:38

No asi na tom paní nebude tak špatně, když na podzim uvedla, že až se manžel vrátí, pojedou na super dovolenou, něco asi mu za nehty zůstalo, teď si hraje na ublíženou, co rodiny těch, které panu Křížkovi svěřily penize....

AHel
05. 03. 2022 20:03

Takových žen, které jsou na děti sami jsou tisíce. To je jasné, že se musí otáčet, makat rukama i mozkem. Trochu je trapné, že píšete zrovínka o modelce.... snad má nějaké vzdělání ne? Nebo nemá ani střední školu. Vydělávat přes internet mi připadá velmi nepatřičné, nevytváří žádnou hodnotu a bere jen prachy na svůj obličej. No není jediná, mě by bylo hamba se tím živit a ještě se chlubit. Já vím, že je to ve společnosti normální ale lidstvo ztrácí akceleraci a začínáme zahnívat..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.