Dcera Laurinové a Vojtka se rodičům vyhýbá: Strach z pomluvy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Dcera Laurinové a Vojtka se rodičům vyhýbá: Strach z pomluvy

Valentýna Vojtková je krásná mladá žena. Rodiče na ni mohou být hrdí.
Valentýna Vojtková je krásná mladá žena. Rodiče na ni mohou být hrdí. (CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl, instagram)

Talentovaná Valentýna Vojtková studuje na konzervatoři muzikálové herectví. Sebemenšímu pracovnímu kontaktu s maminkou Sabinou Laurinové (49) a Pepou Vojtkem (56) se ovšem vyhýbá jako čert kříží. Proč? Zřejmě kvůli obavám z možného nařčení o protekci ze strany slavných rodičů. 

Na žádný společný kšeftík na uměleckém poli to tedy prozatím nevypadá ani náhodou! „Sice by mohla, ale ona se trochu těm rodičům, tedy nám, vyhýbá. A je to úplně logické, protože já jsem v jejím věku cítila to samé," prozradila webu Super.cz Sabina Laurinová.

Rozhovor se Sabinou Laurinovou:

Video se připravuje ...

„Člověk nechce být srovnáván a chce si jít svojí cestou, což je u dětí, jejichž rodiče se téhle profesi věnují, problém. Ona je proti jakémukoli profesnímu kontaktu. Ale jak se říká, co není, může být. Třeba k tomu jednou dojde," upřesňuje herečka a pyšná maninka v jedné osobě.

Sabina Laurinová: S rolí v seriálu se teprve sžívám!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.