Hororové chvíle pro Gottovou: ZÁTAH KVŮLI DROGÁM! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Hororové chvíle pro Gottovou: ZÁTAH KVŮLI DROGÁM!

Dominika Gottová
Dominika Gottová (reprofoto FTV Prima)

Další rána pro Dominiku Gottovou (48)! Její manžel Timo Tolkki (55), který je pracovně až do prosince v Mexiku, jí do Finska zavolal nepříjemnou zprávu. V klubu, kde vystupoval, totiž zasahovala policie. A důvod? Drogy!

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) nejprve musela vstřebat to, že Timo odletěl a teprve až z Mexika jí sdělil, že za oceánem nakonec zůstane až do Vánoc. Teď přišla další sprcha...

Vyslýchali ho

„Volal, že v klubu v Santiago de Querétaro, kde vystupoval, zasahovala policie. Že tam během koncertu vtrhla a vyklidila ho. Prý kvůli podezření na distribuci drog,“ plakala do telefonu Gottová, když se s ní deník Aha! spojil. „Timíka vzali na výslech a po několika hodinách ho propustili, některé návštěvníky tam ale drželi déle,“ třásl se jí hlas.

Gottová nemá psychotesty a je bez práce. A Dáda se pomstí Felixovi, rozvodem ne!

Video se připravuje ...

Je čistý?

Dominika je přesvědčená o tom, že její muž nemá s šířením drog v klubu nic společného. „Timo je čistej, v ničem nejede. Má svých starostí dost, bere léky na svoji maniodepresi, se kterou se už léta léčí, ale jinak nic jiného,“ odmítá spekulace, že by byl v kauze okolo hudebního klubu namočený. „Strašně mi chybí a trnu tady hrůzou, co se ještě stane! Musím na pracovní pohovory a tohle mě opravdu v klidu nenechává,“ doplnila.

Pošle peníze

Timo své ženě dokonce slíbil, že jí z Mexika zašle nějaké peníze. „Čekám na ně jako na smilování,“ dodala z Helsinek. Sociální podporu má Gottová ve Finsku na české poměry sice velkou, je to v přepočtu asi 32 tisíc korun, větší část ale jde na nájem bytu. Zbytek peněz má Dominika na to, aby ve velmi drahé severské zemi přežila.

Oslava Dády: Felix se najedl a ujel! A Dominika po návratu musela do léčebny

Video se připravuje ...Přečtěte si
mord
15. 9. 2021 • 04:55

To ty musíš vědět, stará šmudlo. Vždyť tam vytíráš toalety takže podle tvých zvratků občas sezobneš co upadne na zem belmeku

-bello-
14. 9. 2021 • 19:00

to není špás , to je pitomost, kdo asi tak může znát dnes přípravek Algenu

jity
14. 9. 2021 • 09:28

To, že Dominika nemá žádné nadání zkrátka na nic, za to nemůže, ale proč by se z ní měla stát naprostá troska. Může žít snad normálním životem. Proč se nepíše o její sestře Lucii, ta holt se stará o děti a nemá čas na blbosti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.