Gottová se nikdy nevzdává! IVANIN TELEFONÁT AŽ DO RUSKA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Gottová se nikdy nevzdává! IVANIN TELEFONÁT AŽ DO RUSKA

Legendární zpěvák (†80) v autobiografii Má cesta za štěstím detailně popisuje také svůj boj o život a ohromnou snahu manželky Ivany zvrátit nepřízeň osudu za každou cenu. Gottová hledala pomoc doslova po celém světě!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
05. 09. 2021 23:03

Gottová " psala " do Ruska ?
TO CHCI VIDĚT!
Ti léčitelé se v šoubýzu uhnízdili a předává se na ně odkaz.Nic jiného v tom není , hledat nemusela nikde.
S Czákovou lítala jeden čas po kopcích a vzývala nějaké duchy , mocnosti a lítaly obě ke kartářkám a léčitele měla na každém kroku.
Blbka Ivana

kristinn
04. 11. 2021 16:32

blbka bello! Topiaci sa aj slamky chytá a som presvedčená, že robila všetko možné i nemožné, aby mu život predĺžila.Iste ho milovala. A nielen pre peniaze...Nemôžeš si odpustiť jej sústavné dehonestovanie???

babatomanija
05. 09. 2021 11:22

Hanainge je sice cáklá němka, ale fakttem je, že KG miloval především sám sebe, a proto se ženil a měl děti až na starám kolena. On jinak nemohl...

st.rec
05. 09. 2021 10:12

Ach ach,hanainge,Ty jsi vážně narušená. Tohle se objevuje všude kde je něco o KG a jeho rodině.A jsou pokaždé úplně stejné chyby.Už zkus vymyslet něco nového,ale nejlepší když budeš držet-mlčet.

hanainge
05. 09. 2021 03:32

Výše uvedený článek je nesmysl a není v pořádku, protože Ivana Macháčková nic neudělala, protože Ivana Macháčková je absolutní sobecká žena!!! Dále je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.