Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Vyhlásila boj celulitidě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Vyhlásila boj celulitidě!

Herečka Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Proměna v mumii kvůli kilům navíc
Herečka Miluška Bittnerová 2 roky po porodu: Proměna v mumii kvůli kilům navíc (Karel Kopáč, archiv)

Jako většina žen je i Miluška Bittnerová (43) nespokojená se svou postavou. Nejvyvinutější česká herečka ale vidí problémové partie i tam, kde ostatní ne... „Mám celulitidu i na víčkách!“ vtipkuje maminka dvouleté dcery Betynky.

Po porodu se snažila vrátit na svou původní váhu, ale ne zcela úspěšně. „Hlava by hubnout chtěla, ale moje tělo vyhlásilo mozku stávku, tak jsem se rozhodla ho přelstít a využiji k tomu zábaly, které pomáhají nejen hubnout, ale i proti celulitidě,“ prozradila Aha! Miluška. „Jednou týdně dávám dceru na tři hodiny do jeslí, aby měla kontakt s ostatními dětmi. Tak v tu dobu skočím vždy udělat něco pro sebe. Chci se zbavit celulitidy,“ svěřila se Bittnerová, kterou jsme zastihli ve chvíli, kdy dostávala bandáže, takže připomínala mumii.

Miluše Bittnerová: Proč si protrpěla těhotenství a jak vypadala a kolik stála její svatba?

Video se připravuje ...

„Body Wraps Anticellulite je metoda, která přispívá ke zmírnění nehezké pomerančové kůže zvané celulitida. Bandážemi jemně stimulujeme lymfatický systém, ten v těle srovnává hladinu vody a zbavuje tělo škodlivých toxinů. Vše je přírodní,“ vysvětlil majitel studia Filip Drnek. „Musím na sobě pracovat, pomalu se totiž vracím do práce, tak ať má divák na co koukat,“ dodala česká »Marylin Monroe«.

Miluše Bittnerová: Po porodu bych potřebovala totální rekonstrukci těla!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.