Zpěvák Matěj Ruppert: Řádil v krajkových kalhotkách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 29. ledna 2022

Svátek slaví Zdislava, zítra Robin

Zpěvák Matěj Ruppert: Řádil v krajkových kalhotkách!

Matěj Ruppert
Matěj Ruppert (Blesk:Martin HyklCzech News Center)

Extravagance mu není cizí a rád na sebe upoutává pozornost. Nejinak tomu bylo i na koncertě Monkey Business ve Varech. Matěj Ruppert (43) si střihl duet s Terezou Černochovou (38) v letních dámských šatech a neostýchal se odhalit i víc...

Pod červeno-oranžovými šatečky si oblékl sexy krajkované černé kalhotky, které by jistě ocenil nejeden muž u své křehčí polovičky. ,,Jsem exhibicionista, rád se předvádím před lidmi,“ svěřil už dříve v jednom rozhovoru zpěvák. „Nesnáším zpívat v civilním oblečení. Pro mě je nejlepší kostým, který mi přisoudí nějakou roli a já ho mohu využít ke komunikaci s lidmi,“ zdůvodnil Ruppert své extravagantní oblečky.

Matěj Ruppert z Monkey Business: S kapelou pro fanoušky připravili mejdan! Už brzy

Tentokrát se sladil s Terezou, která měla obdobně vzdušné šaty. Co si vzala pod ně, ale na rozdíl od Matěje neodhalila. Zdali se na oblečení dohodli předem, nebo to bylo pro ni překvapení, není jasné. Jedno je ale jisté – fanoušci ve Varech na Ruppertovy kalhotky určitě jen tak nezapomenou.

Neskutečný Matěj Ruppert v Máme rádi Česko. Šokuje nebezpečnou dovedností!Přečtěte si
ppadys
26. 8. 2021 • 09:51

To je dement už od pohledu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.