Epická výprava vlastenců proti covidu: Koupačka, chlast a prsa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Epická výprava vlastenců proti covidu: Koupačka, chlast a prsa!

Odmítají očkování proti covidu jako něco chemického a smrtícího, ale alkoholem tedy rozhodně nešetří. Vlastenci se sešli a za hlasitého pokřikování a popíjení vyrazili na plavbu lodí. Měli s sebou i kameramana, takže vám bohužel nic z jejich epického výletu neunikne. Díky bohu však jeho čočka aspoň často mířila do výstřihu přítomných žen. Na epickou výpravu proti covidu a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.