Pravda o rozchodu Bagárové: Moničina sestra promluvila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Pravda o rozchodu Bagárové: Moničina sestra promluvila

Bagárová s rodinou
Bagárová s rodinou (Foto Instagram)

Spekulace o krachu vztahu Moniky Bagárové (27) a MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31) neberou konce, což donutilo promluvit její nejbližší. Tak rozešli se rodiče roztomilé dcerušky Ruminky nebo ne?

„Ano, jsou stále spolu. Někdy mě zaráží, proč lidé mají stále chuť starat se o soukromí. Budu k vám naprosto upřímná. Jsou věci, o kterých nemusíte všichni vědět a ptát se na to. Mně tohle od lidí přijde dost nevhodné. Monča se s Machem nerozešla! Jen mají každý dost své práce, takže je pro ně společný čas momentálně těžší nakombinovat, to je celé," kápla pomyslnou "božskou" Moničina sestra Natálie na webu eXtra.cz.

Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu?

Bagárová po porodu překvapila prarodiče! Přečtěte si
AHel
27. 12. 2021 • 11:19

Držím zpěvačce palce, jedhoduché to mít nebude. Špatný výběr partnera, co se stává, bohužel. Snad jí zpět uživí. Chybovat podruhé při výběru by už neměla. Nezávidím, ale zvládnout se to dá. Hodně štěstí a zdraví.

-bello-
14. 7. 2021 • 23:32

Panebože, ona má malé dítě, má rodičovskou a je tak vytížená, že se s tím svým MMA bůvolem skoro ani nevidí?
A vůbec - která normální ženská si namluví idiota , kterej si nechává plnokontaktně vymlátit zbytek mozku z lebky a v popisu " práce " má , že se pere ? Tak která ?
Jen blbka !
Jo, je to hezká holka, stejně ji neznám, nevím proč se o ní píše a jen mi přijde jako Rómka podle vybavení bytu.To je vše a jen dodám, že co vidím, to vidím, malá dcerunka je celej taťka a naducaná tak, že až moc

lekno
14. 7. 2021 • 18:52

A co, proč by Monika nebyla štěstím bez sebe ? Vždyť ona též vypadá kapku exoticky. Když v typicky českých chlapech nenašla zalíbení, má teď svého Makhmuda. Nakonec, je to přitažlivý muž. Hlavný je, aby si rozuměli oni dva..

zuzakirsch
13. 7. 2021 • 18:29

Nádherná Monika je štěstím bez sebe, že má doma malého šikmáče a manželství po FaceTime.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.