Polívkovo přiznání: Mám intimní problémy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Polívkovo přiznání: Mám intimní problémy!

Milan Šteindler a Bolek Polívka
Milan Šteindler a Bolek Polívka (Zdeněk Žák se ve snímku také vyřádil. Foto Aha! – Marek Pátek)

Závislost na sexu je dohnala až na sezení! V novém filmu Pánský klub, který se právě natáčí, se sejdou v rolích neomaleného erotomana Milan Šteindler (64), nesmělého učitele Jiří Mádl (34) a postaršího scenáristy Bolek Polívka (71). Nesourodou trojici ještě doplní mladý ajťák s vyhořelým rockerem.

Každá z postav je úplně jiná a sestava herců už teď zaručuje kvalitní výsledek. „Hraju Edu, jenž je dost křupan a kterého na terapii dohnala manželka, protože mu přišla na dvě baby. On tam teď musí docházet, i když, jak říká sám, toho nechat nechce, a navíc je teď na diskrétní seznamce, takže by to teď nemělo rupnout,“ vykreslil Aha! Šteindler svou postavu.

Úplným Edovým opakem je hodný a sympatický učitel Cyril. „Největší motivací Cyrila je, že miluje svou rodinu a bojí se svých erotických představ, aby ji nezničil. To je důvod, proč jde na terapii, ale číhá tam na něho ještě větší problém, než by čekal,“ nastínil Mádl svou roli. Na terapii také zavítá Bolek coby Přemek.

Tvrdá slova Bolka Polívky k dceři Aničce: Uštědřil jí otcovský políček!

Video se připravuje ...

„Jsem stárnoucí scenárista v posledním tvůrčím tažení a domnívám se, že by mi mohly tyto seance pomoci dostat se z mých intimních problémů,“ naznačil lehce Polívka. Sezení probíhá pod taktovkou nepříliš zkušené a především krásné psycholožky Lindy, již hraje Kristýna Hrušínská (36). Jak tohle vše asi může dopadnout... Režie se ujal filmově debutující Matěj Balcar (30), jehož stejnojmenná hra uváděná v Divadle Na Jezerce se stala diváckým hitem.

Herec Milan Šteindler (64) po bouřlivém rozvodu a následném rozchodu přiznal Blesku: Mám novou partnerku!

Video se připravuje ...



Přečtěte si
mbmb
7. 6. 2021 • 05:39

No další slátanina a hlavně delirium polívka dlužník a zkrachovaléc vydelava

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.