Vendula z Ulice se nezdá: Slavná je i v zahraničí?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Vendula z Ulice se nezdá: Slavná je i v zahraničí?!

Anežka Rusevová
Anežka Rusevová ( Dana Kolářová)

Přestože mnozí znají herečku Anežku Rusevovou (34) jako Vendulu Maříkovou ze seriálu Ulice, nabídky jí chodí i ze zahraničních produkcí. Díky tomu ani v době pandemie nestrádá.

„Zaplať pán bůh, točit se nepřestalo. Nejsou u toho diváci a štáb se dá regulovat. Lidi jsou testovaní, než jdou točit, a na place se dodržují přísné hygienické podmínky,“ přiznala herečka webu Super.cz. V rámci restrikcí se změnilo i provedení konkurzů, za což je Rusevová svým způsobem i ráda. „Castingy se dělají z domu, točím doma v obýváku. Docela jsem si to oblíbila, vyhradím si na to čas a nejsem nervózní,“ vysvětlila herečka, která své herecké schopnosti uplatnila i v zahraničí.

Tohle Lumír nerozdýchá! 

Video se připravuje ...

„Díky tomu, že tady hodně točí zahraniční štáby, především z Německa, kde jsem byla, se občas ozvou. Němčinu umím dobře, angličtinu a francouzštinu na komunikativní úrovni,“ uvedla Rusevová, která momentálně zkouší spolu se Zlatou Adamovskou (62) a Ilonou Svobodovou (60) v divadle Studio DVA inscenaci Tři grácie z umakartu.

Ulice: Prokop a Magda

Video se připravuje ...Přečtěte si
Eva Korotvičková
7. 7. 2021 • 00:17

Sranda je ta reklama na sportovní boty a její poskakující poprsí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.