Zpěvačka Heidi Janků (58) na Tenerife: Vlní se ve vlnách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Zpěvačka Heidi Janků (58) na Tenerife: Vlní se ve vlnách!

Heidi Janků
Heidi Janků (Foto Instagram.com, ara)

Nejdřív z úspor vybrala půl milion korun na kuchyň. Teď Heidi Janků (58) další peníze investovala do koupi dovolené na ostrově Tenerife, kam vyrazila s kamarádkou.

Skoro rok vycházela z domu maximálně na zahradu a obstarat nějaké ty nákupy. Byť poslední rok žije z toho, co si našetřila a spoustu peněz spolykala nedávná rekonstrukce, s odletem na dovolenou dlouho neotálela. S kamarádkou Lenkou vyrazila do oblíbené destinace českých celebrit na Tenerife.

Heidi Janků chystá rekonstrukci za půl milionu: „Nechci sedět na penězích, než mě skolí covid“

Video se připravuje ...

Ve vlnách tam dovádí jako puberťačka a postavu má dva roky před šedesátkou jako proutek. Přitom loni si dělala legraci, že vyhlašuje hledání ztraceného pasu, který se jí přes karanténu zakulatil, dokonce zvažovala liposukci. „Ptala jsem se, jestli se to dá vycvičit, nebo si mám rovnou domluvit termín na liposukci. Jasně, že Hanka Kynychová byla pro pohyb, že to zkusíme, ale já stejně půjdu na tu konzultaci na liposukci,” vtipkovala.

Heidi Janků se poohlíží po zajíčcích: Staršího muže bych už nechtěla!

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
28. 5. 2021 • 08:13

Jak je to dlouho, co plakala, že musí jít pracovat na poštu nebo do obchodu? Nemůžu tyhle "rádoby zpěvačky" ani poslouchat. Kecy, kecy a vlastně posměch všem lidem, kteří měli skutečně problémy. A rozhodně nemají na dovolenou na Tenerife ani liposukci. Nána.

jizerka47
26. 5. 2021 • 09:07

Tzv. umelci fnukaji,ze nemaji penize a ona se chlubi kuchyni za 500 t a jini obycejni lide zivori,hlavne at pritahne z ciziny virus.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.