Hvězda seriálu Boží mlýny Eliška Křenková: Všichni byli nahatý! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Hvězda seriálu Boží mlýny Eliška Křenková: Všichni byli nahatý!

Mladá herečka Eliška Křenková již dávno není patnáctiletou dívenkou z Rafťáků
Mladá herečka Eliška Křenková již dávno není patnáctiletou dívenkou z Rafťáků (INT, Facebook, Youtube)

Studem rozhodně netrpí! S věkem se Eliška Křenková (31) trošku umírnila a v seriálu Boží mlýny předvedla maximálně zadeček jako dva kmínky, ale byly doby, kdy před kamerou stála zcela v rouše Evině nebo odhalila alespoň svá ňadra.

Například v historickém seriálu Borgiové se s tím vůbec nepárala a coby mladá herečka se kompletně svlékla. „Tam byli nahatý všichni, bylo mi dvacet, tak jsem si holt svlékla podprdu,“ řekla Eliška v jednom z dřívějších rozhovorů.

Někdy to pasuje...

Sama přiznává, že ač se svlékla několikrát, není jí nahota úplně příjemná. „Neznám moc hereček, které by si užívaly nahotu před kamerou, ale někdy to k filmu pasuje,“ prozradila kráska svůj přístup k nahým scénám. „Když mám pocit, že to tam má být, tak to beru, polovina populace má prsa,“ dodala se smíchem Křenková.

Naked Attraction: Tihle s nahotou problém nemají!

Nohy v krajce

V Božích mlýnech se coby investigativní novinářka Markéta dostávala do různých situací a musela používat kostýmy. Divákům tak v předposlední epizodě předvedla alespoň zadeček a nohy v krajkových punčochách. Jestli se ještě více neodhalí v závěrečném dílu seriálu, můžete sledovat už dnes večer od 20.10 na ČT1.

Horor ve vaně

Eliška prorazila i na nejznámější internetovou televizi současnosti. V první řadě hororového seriálu Haunted, s nímž Jan Pavlacký coby první český režisér dobyl Netflix, se objevila nahá ve vaně. Nyní se už vysílá třetí série.

Prostor X: Rozhovor s Eliškou Křenkovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
veselabublinka
16. 5. 2021 • 09:53

Je kost a kůže.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.