Zoubková opět v seriálu! Z Ordinace přešla k vraždám! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Zoubková opět v seriálu! Z Ordinace přešla k vraždám

Herečka v problematické postavě Terezy Benešové.
Herečka v problematické postavě Terezy Benešové. (Foto TV Nova)

Po delší době se seriálová dcera Petra Štěpánka (72) z Ordinace v růžové zahradě zase objevila na obrazovce. Monika Zoubková (44) si zahrála v Poldovi knihovnici, na jejímž pracovišti došlo k vraždě. „Mě jako Moniku ale mrtvola určitě nevyděsí,“ říká herečka.

Nepatří k pravidelným divákům seriálu, proto se těšila, že se na place potká s kolegou z divadla Igorem Orozovičem (36). „Chtěla jsem na něj vybafnout. Netušila jsem, že tam už nehraje. Zato jsem v karavanu potkala psa a tím jsem se seznámila s jeho pánem Vladimírem Polívkou. Dosud jsem znala jen jeho maminku Chantal Poullainovou,“ prozradila Monika.

Návrat starého Poldy s novým parťákem: K Matáskovi a Orozovičovi přichází Polívka!

Video se připravuje ...

Legrace s Matáskem

O své postavě doma přemýšlela a dokonce si z domova přinesla brýle, aby zdůraznila profesi své postavy. „Jenže kostymérky mi našly jedny kulaté, které by mě vůbec nenapadlo zkusit. Ale zjistila jsem, že k postavě dokonale sedí a dotváří ji,“ dodala herečka. Svěřila se, že při práci vládla výborná nálada a dost se nasmála. Hlavně díky Davidovi Matáskovi (57), který představuje Michala Břízu. „Známe se snad dvacet let z divadla. Teď jsme se tedy skoro rok neviděli,“ upřesnila Zoubková.

Monika Zoubková z Ordinace: Tereza to bude mít ještě hodně těžké

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.