Prokletý týden! Dva mrtví po tragickém pádu vrtulníku u Prahy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Prokletý týden! Dva mrtví po tragickém pádu vrtulníku u Prahy

U Prahy se 30. března 2021 zřítil vrtulník.
U Prahy se 30. března 2021 zřítil vrtulník. (Aktu.cz)

K velkému neštěstí došlo dnes odpoledne u Prahy v blízkosti Dobřichovic, kde se zřítil vrtulník. Nehoda si bohužel vyžádala dvě oběti. 

„Středočeští záchranáři zasahují společně s Policií ČR a hasiči u pádu vrtulíku v okrese Praha-západ,“ uvedla kolem druhé hodiny odpoledne na Twitteru středočeská záchranka. Podle policejní mluvčí Michaely Richterové se vrtulník zřítil na louku mezi obcemi Dobřichovice a Karlík.

„Hlídky jedou na místo,“ řekla Blesku s tím, že informace o zraněných dosud nemá. Mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová však záhy potvrdila, že při nehodě zemřeli dva lidé. „Jejich zranění byla neslučitelná se životem, na místo přijel koroner,“ řekla Blesku.

V tomto týdnu je to již druhý tragický pád vrtulníku, který připravil o život ty, kteří byli na palubě. Včera bylo potvrzeno úmrtí nejbohatšího Čecha Petra Kellnera (†59), jenž zemřel při přeletu na Aljašce.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.