Prezidentka Čaputová štěstím bez sebe: GRATULACE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Prezidentka Čaputová štěstím bez sebe: GRATULACE!

Zuzana Čaputová
Zuzana Čaputová (profimedia.cz)

Tak to je slávy! Prezidentka Zuzana Čaputová se svými fanoušky sdílela obrovskou radost a oni neváhali a začali posílat hromadné gratulace. Co tak radostného se přihodilo?

Obrovskou radost prožívala prezidentka Zuzana Čaputová. Tu v nelehkých časech kvůli covidu velmi potěšil sportovní úspěch lyžařky Petry Vlhové. „Před chvílí jsme telefonovala s Petrou Vlhovou. Poděkovala jsem jí za výjimečnou reprezentaci Slovenska a za skvělé výkony během celé sezony, které nám všem v tomto náročném období přinášely radost a staly se symbolem odhodlání, vytrvalosti a nezlomné vůle. Zisk Velkého křišťálového glóbu je mimořádným úspěchem v historii slovenského sportu. Petře jsem popřála mnoho dalších úspěchů, sil, energie a pevného zdraví,“ sdílela Čaputová.

Čaputová o Česku a koronaviru: Situace je vážná, ale ne odstrašující

Video se připravuje ...

„Gratuluji!!! Petře za její fantastické výkony a Slovensku za tak úžasnou a inspirativní prezidentku,“ napsal podle emma.pluska.sk k příspěvku slovenské prezidentky jeden z fanoušků. Vlhová, a také trochu i Čaputová, tak Slovákům přinesly do života alespoň trochu štěstí a radosti v nelehkém období.

Čaputová v očkovací kampani: Vakcínu je jediná cesta, jak porazit virus a vrátit se do normálu

Video se připravuje ...Přečtěte si
kov3
31. 3. 2021 • 22:15

Už ma dávno nič tak nepobavilo, ako príspevok tohto primitíva s nickom -bello-.O teba by som ani bicykel neoprel...

yarda
30. 3. 2021 • 18:10

...slíbila hory doly a nic z toho nedokázala prosadit...
Slibem neurazíš.

-bello-
30. 3. 2021 • 14:23

stoura
abych to upřesnila!
?Mnoho slovenských rómů ( vždycky s malým r) přijela za příbuznými sem k nám.
Řekla bych, mají se jak v ráji!
Mluvila jsem o Čaputové , co naslibovala za trapné ideály a jak Slováci jsou na tom bídně od odtržení se od Čech .To zakecat nikdo nemůže, sleduje-li nejen politické dění, ale i hospodaření atd. Čistě o jejích slibech jsem mluvila, protože ona je aktivistka neziskovek a za " lidská práva " by položila život.
Tedy nic nedokázala a život může položit za civilizaci jejich Luniku.
Jinak jej mi úplně jedno, co tam mají a jen z pudu sebezáchovného pro český národ si myslím, že příval Slováků do Čech je nadměrný a že Čaputová svými až tak proevropskými názory ohrožuje nejen Slováky, ale "bratry " Čechy, protože nás Slováci ve vyjednávání s EU hodili přes plot.No a jinak - nemá cenu se bavit, protože za chvíli tam zbude jen ten Lunik.

laskava
28. 3. 2021 • 11:36

O tom, co se děje na Slovensku a co právě koná prezidentka jsem si se zájmem přečetla, nehodnotím, neurážím. Ale vaše urážka našeho prezidenta se mě dotkla, zřejmě jste moc slušnosti nepobral.

stoura
28. 3. 2021 • 11:05

Zajímavý názor, obzvlašť co se týká cikánských ghet, když Vám tak vadí kde žijí cikáni , tak si nějaký vezměte do baráku at se mají dobře!!! tady dostali byty a běžte se podívat, co s nimi dokázali, vždyť oni i konají tělesnou potřebu z oken!!! Co se týče prezidentky a toho našeho lazara z LDN Lány , to už si asi většina národa udělala úsudek sama dávno!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.