Tenisové holky Plíškovy: Takhle slavily 29! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Tenisové holky Plíškovy: Takhle slavily 29!

Ségra, tak nám je devětadvacet! Karolína (vlevo) s Kristýnou si ale podobnou oslavu letos neužily, jsou každá ve své bublině.
Ségra, tak nám je devětadvacet! Karolína (vlevo) s Kristýnou si ale podobnou oslavu letos neužily, jsou každá ve své bublině. (Foto Profimedia.cz, Instagram)

Ve svůj velký den chtějí být pokaždé spolu, ale teď jim to zakázali! Tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy slavily 29. narozeniny na stejném místě, přesto odděleně. Na turnaji v Miami musejí být každá ve své bublině.

Nedají bez sebe ránu, jenže koronavirová opatření je tentokrát porazila. Přestože jsou na hotelu od sebe pár metrů, na společný mejdan mohly zapomenout. „Káji, užij si naplno dnešní den,“ vzkázala Kristýna ségře přes sociální sítě, zatímco slavnější Karolína v záplavě společných snímků vybrala i ten z loňského New Yorku. „Krásné bublinové narozeniny! A přeji ti, ať jsi víc šťastná než na této fotce,“ připsala na ni se smíchem. Byly to jejich poslední narozky před třicítkou. Co si holky nadělily? Poslaly si jen vzdušné polibky, zato překvápko je čekalo na hotelovém pokoji – krabice plná karamelových donutů. „Jsem v nebi!“ děkovala Karolína organizátorům. S takovým dopingem seřežou na turnaji všechny sokyně.

Sportovci v karanténě: Jak se udržovali v kondici Plíšková, Koller či Kováč?

Video se připravuje ...

Polehávají u delfínů

Nahnali je na trávník v 65tisícovém kotli, aby se mohli protahovat a přitom byli od sebe na požadovaný distanc. Organizátoři turnaje v Miami otevřeli pro tenisty i obří Hard Rock Stadium, kde hrají své zápasy ramenáči z amerického fotbalu Miami Dolphins. Strečink na voňavé travičce – to je něco!

Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.