Nejhorší Valentýn Plíškové? Její láska líbala muže! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Nejhorší Valentýn Plíškové? Její láska líbala muže!

Dračice Kristýna Plíšková poslala fanouškům sexy PF!
Dračice Kristýna Plíšková poslala fanouškům sexy PF! (Instagram)

Doma si pořádně zavařil! Obránce fotbalové Sparty Dávid Hancko (23) totiž na Valentýna líbal nejprve spoluhráče Davida Moberga Karlssona (26) a až potom tenisovou lásku Kristýnu Plíškovou (28)!

Svátek všech zamilovaných mu málem pořádně zhořkl. Slovenský reprezentant Hancko musel s rudými parťáky co dělat, aby vůbec doma porazili Karvinou. Ligovou výhru 4:3 nakonec Spartě zařídil hattrickem švédský forvard Karlsson a těžko se Hanckovi divit, že mu po vítězné trefě vlepil »hudlana« na hlavu. „Dal tři fíky no... Byl jsem za Davida hodně rád, i kvůli jeho zdravotním problémům,“ vysvětloval Dávid pusinku spoluhráči. Když ale fotku zmerčila jeho Kristýna, hned se naoko rozzlobila.

Osudný lajk. Plíšková popsala start s Hanckem. Doufá, že je taky zamilovaný!

Video se připravuje ...

„Tohle doma probereme!“ vzkázala mu na Instagramu. A zrudlý Hancko se pak omlouval. „Nevím, co mi na to doma řekne. Ale já jsem gól nedal, tak jsem jí pusu poslat nemohl,“ vykládal se smíchem do kamery. Plíškovou si však nakonec udobřil. Kromě tradiční pusy jí totiž domu poslal i pugét květin. „Uf!“ mohla si oddechnout Kristýna, která mu na oplátku odpověděla zamilovaným srdíčkem. Konec dobrý, všechno dobré!

Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.