Remundová z Kukaček: Točí se kolem ní mladší muži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Remundová z Kukaček: Točí se kolem ní mladší muži!

Iva Janžurová a Sabina Remundová
Iva Janžurová a Sabina Remundová (Herminapress.cz)

I když nemá postavu modelky, na nezájem mužů si dle svých slov nemohla a nemůže stěžovat. „Krásní muži nebyli v mém životě výjimkou a byli i třeba o deset let mladší,“ prozradila hvězda seriálu Kukačky Sabina Remundová (48), která je už léta šťastně vdaná a má dvě dospívající děti.

Kostymérky seriálu o záměně novorozenců v porodnici jí rozhodně nijak nepřikrášlovaly. Přes šaty zástěra a neforemné hadříky, které jí na kilech jen přidávaly. Jí to ale nechává klidnou. Dcera Ivy Janžurové (79), která se dříve mučila dietami, už o svém těle přemýšlí jinak. „Víte, jaké ženy jsou krásné a přitažlivé? Sebevědomé, chytré, temperamentní, které se umějí smát, nehroutí se a nejsou líné. To je ale můj úhel pohledu. Jsou ale muži, kterým se líbí úplně jiné typy. To je zkrátka svoboda volby,“ prozradila Sabina s tím, že o chlapy nikdy nouzi neměla.

Sabina Remundová: S mámou Janžurovou už jsme našly symbiózu!

Video se připravuje ...

„Krásní kluci nebyli v mém životě výjimkou a byli i třeba o deset let mladší. Pozornosti si užívám dodnes. Tady má upřímnost na toto téma končí,“ řekla v rozhovoru pro magazínu Deník Ženy herečka a manželka filmového architekta a divadelního scénografa Adama Pitry (50). Mají spolu syna Vincenta a dceru Adinu.

Dcera Janžurové: Jak se jí žije ve společném domě? Nelezou si na nervy?

Video se připravuje ...Přečtěte si
domino22
20. 3. 2021 • 13:45

no, je tlustá až moc....

Alva
20. 3. 2021 • 10:10

To nemůže autor myslet vážně, že tato postava někoho přitahuje a i jako herečka v seriálu mně nenadchla, je to můj názor, ale ten herecký výkon?, dle mého nejlépe hraje její filmová dcera, která čeká dítě s doktorem, jinak celý seriál je scifi, přehnané, Hnízdo vede, a to se vysílá ve 3 odpoledne.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.