Hrůzné přiznání Ornelly: Rupnutí břicha a vykrvácení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Hrůzné přiznání Ornelly: Rupnutí břicha a vykrvácení

Ornella Koktová
Ornella Koktová (Foto Aha! – David Kundrát, Marek Pátek, Alexandr Malachovský)

Ornellu Koktovou (28) čeká třetí porod a přiznala, že se necítí zrovna dvakrát dobře. Dokonce se svěřila s tím, že jí hrozí vážný problém – rupnutí břicha a vykrvácení. Jak to?

„Na rizikovém těhotenství jsem proto, že Quentin byl před osmi lety moc velký a musel jít ven císařem. V porodnici mi to bohužel dost zmrvili, přehlídli i sraženinu v břiše. Loni, když jsem rodila Svena, u Apolináře zjistili, že jizva byla i po sedmi letech od prvního porodu špatně zahojená a tenká. Teď mě lékaři dokonce varovali, že kdyby přišly kontrakce, může mi rupnout břicho. Nemám jinou možnost než potřetí za sebou rodit císařským řezem,“ přiznala Koktová.

Potřetí těhotná Ornella mluví s Koktou o smrti! A Rychlý přijde o miliony

Video se připravuje ...

„Nesmím vůbec nosit nic těžkého, ani Svena nemůžu pořádně chovat nebo zvednout ze země. Ohrozit by mě mohlo i to, kdybych vzala tašku s nákupem. Kdyby to nedejbože ruplo, dojde k masivnímu krvácení, ležela bych někde v kaluži krve a i dítě by skončilo na chodníku. Je to hororový scénář,“ dodala Ornella, které přejeme, ať vše vyjde v pořádku!

Ornella Koktová s manželem o rizikovém těhotenství: Interupce jedině když...

Video se připravuje ...Přečtěte si
mika
10. 5. 2021 • 14:58

ta už neví jak se zviditelnit??? dítě na chodníku? Bože můj.

konvalinka34
27. 2. 2021 • 16:19

Tak to mi fakt rve žíly! Tak se mohli ovládat, jedno, max dvě děti by snad stačily, pokud měla problémy. A s věkem jejího nanžela? Hahaha, to bude jeho páté dítě....

hillaarkaa
27. 2. 2021 • 12:17

vypadá,že vejpitku Dominiku nahradila Štika

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.