Nejotravnější muž internetu se zlobí: Žena zapomněla na okurku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Nejotravnější muž internetu se zlobí: Žena zapomněla na okurku!

Americký herec Alec Baldwin (62) by mohl přednášet na téma, jak se z hollywoodské hvězdy stát nejnáviděnějším mužem internetu snadno a rychle. Jeho reklamy už několik měsíců obtěžují návštěvníky portálu Youtube a image mu příliš nevylepšuje ani pohledná mladší manželka Hilaria (37). Ta totiž krom předstírání španělských kořenů navíc po vzoru jedné dávné virální reklamy zapomněla na okurku! Důvod, proč to herce naprosto zdrtilo a další perly ze sociálních sítí se dozvíte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství.Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.