Studená sprcha pro Gregorovou! Jde o milovaného manžela

Založila si divadélko a pojmenovala ho podle zesnulého manžela Radka Brzobohatého (†79). Nebyl by v tom problém, pokud by před časem neprodala divadlo, které už jeho jméno v názvu neslo! Hana Gregorová (68) ovšem nyní musí respektovat soud a název svého nového projektu změnit.
„Na základě rozhodčího nálezu tě chci požádat o stažení jména mého milovaného, zesnulého manžela Radka Brzobohatého z názvu tvého Divadélka, z Facebookových stránek, webu, Instagramu a veškerého propagačního materiálu,“ vzkázala veřejně podle Blesku Gregorová šéfce divadélka Aleně Šebkové.
Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti

„Když začne tvoje divadélko opět hrát, doufám, že snad na podzim, také nesmíš používat v uvítací nahrávce Radkův hlas. Možná je to absurdita, ale je to rozhodčí nález a já to musím respektovat,“ dodala pravděpodobně s velkou hořkostí vdova po legendárním herci. Aby toho nebylo málo, majitelce Divadla Radka Brzobohatého musí zaplatit pokutu 650 tisíc!
Šok, Gottův obraz nikdo nechtěl! A Gregorové zkažené Vánoce: Velká prohra a pokuta!
