Bohuš stále nemá dost! Tuší to vůbec jeho Lucinka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Bohuš stále nemá dost! Tuší to vůbec jeho Lucinka?

Bohuš Matuš je hrdým otcem
Bohuš Matuš je hrdým otcem (Instagram, archiv)

Je to již měsíc, co se zpěvák Bohuš Matuš (47) pyšní svou životní rolí. Zatím si nemůže péči o dcerku Natálii vynachválit. A i novopečená maminka Lucie (17) zvládá podle zpěváka mateřství na jedničku.

Ódy pěl především na přítelkyni Lucinku, která i přes svůj věk roli maminky zvládá. „Lucka je jako máma fantastická. Jsem jí na blízku, tak to vidím. Na miminko se pečlivě připravila, všechno má doma vymazlené, přebaluje, kojí. V noci hodně holky spí, což je dobře, protože já také rád spím, ale tuto noc jsem se moc nevyspal,“ cituje web iDnes. cz Matuš.

Zpěvák Bohuš Matuš (47) o tom, jak s ním otěhotněla Lucinka (17): Snažili jsme se během karantény!

Video se připravuje ...

I samotný zpěvák umí přiložit ruku k dílu, ačkoli si je vědom toho, že některé činnosti zatím zvládá lépe Lucinka. „Co se týká přebalování, no, přiznám, mírný náznak tam byl, ale zatím moc ne. Zase jsem ale koupal, uspával, nechával odkrkávat a odprdět,“ kasá se zpěvák.

Zatím to tedy vypadá, že s miminkem si oba umí poradit. Dalších stádií vývoje, které se mohou zdát těžší než samotná péče o novorozeně, se zpěvák nebojí. „Jestli puberta bude těžší? No, tak ať je. Nejsem rozumem dvacetiletý hejsek, určitě všechno v klidu vyřešíme. Určitě ji budu hlídat. Pokud si ale najde někoho, jako to bylo u nás s Luckou, tak to je každého věc,“ tvrdí zpěvák.

A ačkoli zpěvák dříve zavrhoval možnost založit rodinu, nyní je naopak připravený ji ještě rozšířit. „Nechávám to na vesmíru. Nikdy jsem dítě nechtěl, chtěl jsem být sám, ale Natálka by asi měla mít brášku,“ dodal Matuš.

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Svatba barbíny po sezoně Štikové a těhotná mazlivka

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.