Dárek pro fanoušky: Ivana Gottová zveřejnila dojemné video! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Dárek pro fanoušky: Vdova po Gottovi (†80) zveřejnila dojemné video!

Karel Gott s manželkou Ivanou
Karel Gott s manželkou Ivanou (Foto: Obrazyvaukci.cz, archiv Blesku)

Ivana Gottová (44) svá překvapení pro fanoušky zkrátka umí naplánovat! Vdova po Slavíkovi den před Štědrým dnem zveřejnila na sociální síti video, na kterém Karel Gott (†80) zpívá se svou dcerou Charlottou píseň Zvonky štěstí. Ta kdysi odstartovala kariéru zpěvačky Dary Rolins (48).

„Den před Štědrým večerem vás chci potěšit mým amatérským videem z prosince 2018, kdy Karel vystupoval v Ružomberku. Jako jednoho z hostů si přizval na píseň Zvonky štěstí také naši Charlottku. Přimhuřte oči, prosím, není to dokonalé, ale pro radost v tomto vánočním čase,“ potěšila fanoušky Ivana Gottová.

Podle webu Super.cz fanouškům Ivana věnovala spolu se svými dcerkami. „Snad vás náš sestřih ze zkoušky i večerního vystoupení zahřeje u srdce, s láskou Ivana, Charlottka a Nellinka,“ dodala.

Karel Gott zpívá Zvonky štěstí s Charlottkou

Video se připravuje ...

Zároveň připomněla aktualizované datum dokumentu o zpěvákovi. „Na profesionální záběry Olgy Špátové z tohoto vystoupení se můžete těšit v dokumentu Karel. Doufejme, v kinech od 13. května,“ modlí se Ivana.

Smutná Žilková zrušila společné Vánoce. A překvapivá zpráva Ivany Gottové

Video se připravuje ...Přečtěte si
rydlo
28. 12. 2020 • 12:32

Hanellore Uhl pod n. hanainge stále zasírá diskuzi týkající se Gotta sáhodlouhým žvaněním, které je samá lež a napadání Ivany. Chudinka nepolíbená už by si konečně měla najít chlapa,(ale kdo by na to vlez) to panenství už jí leze na mozek a pak píše takové bludy. Vypadá to, že právě Hanellore je uklizečka a vždy v noci vleze v práci na PC a otravuje už jako Dominika!

hanainge
26. 12. 2020 • 02:07

Výše uvedený článek není v pořádku, protože Ivana Macháčková není vdova po Karlu Gottovi, protože Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně Ivana Macháčková dostala trest od Pána Boha!!!

Charlotte Ella ve videu nosí nevkusní džiny, které mají díry a tak špatné i nevkusní oblečení nosí jenom holota, ale žádné slušné a fajn lide!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal Ivaně Macháčkové jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože Ivana Macháčková byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.