Smutná Agáta s Prachařem nepohnula: Zkoušela jsem se domluvit... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Smutná Agáta s Prachařem nepohnula: Zkoušela jsem se domluvit, ale...

Agáta letos bude pouze se synem Kryšpínem.
Agáta letos bude pouze se synem Kryšpínem. (instagram)

Domluva je domluva. Vánoce dcera Agáty Hanychové (35) a Jakuba Prachaře (37) stráví letos s tatínkem. Vzhledem ke střídavé péči modelka prožije Štědrý večer bez své dcery.

„Nic s tím neudělám. Mrzí mě to samozřejmě. Každá máma mi rozumí. Zkoušela jsem se domluvit, nešlo to,“ sdělila webu Super. cz Agáta. Modelka se to alespoň snaží zlehčovat tím, že jak Mia, tak ona budou mít dvoje Vánoce. „Budu mít Štědrý den dvakrát. Jednou klasicky 24. prosince, kdy se sejdeme u mě doma celá rodina,“ prozradila Agáta.

Ta se tedy samoty o Vánocích rozhodně nemusí bát. Třebaže u štědrovečerní večeře bude chybět dcera Mia, jak už to tak u velkých rodin bývá, o zábavu bude i přesto postaráno. Navíc se bývalá modelka rozhodla všem navařit sama. „Bude to záhul, protože jsou všichni rozmazlení. Každý má rád něco jiného, takže mě zase čekají třeba tři různé polévky. Minimálně devět členů rodiny se u mě sejde,“ přiznala Agáta.

Blond Agáta Hanychová: Z otužování jsem málem zkolabovala!

Video se připravuje ...

S dcerou se uvidí až na Boží Hod a Vánoce si tím alespoň prodlouží a inspirují se zámořskými tradicemi. „25. prosince si uděláme druhý Štědrý den s Miou. Prostě jako v Americe," dodala Agáta Hanychová.

Jak vypadaly staročeské Vánoce?Přečtěte si
adeso
16. 12. 2020 • 11:15

jako zodpovědný rodič prhlašuju, že Mia bude chudák, protože koho asi z těch 9 (minimálně) bude to dítě zajímat nikoho

honzina
16. 12. 2020 • 06:48

Co tady děláte z Agáty chudinku???? Copak otec je míň než matka???? Tak ona by měla obě děti a Jakub by byl sám, jo??? A to je vpořádku???? Nechápu!!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.